Ekstrasensų kraują kaitina artėjantis finalas ir sunkėjančios užduotys

Jau dešimt savaičių kiekvieną šeštadienį per Pirmąjį Baltijos kanalą aiškiaregiai iš įvairių žemynų demonstruoja savo gabumus projekte „Ekstrasensų mūšis. Kontinentų kova". Nenumaldomai artėja finalas, kurį pasieks tik penki stipriausi dalyviai, tuo tarpu projekto kūrėjai ekstrasensams pateikia vis sudėtingesnes užduotis.

Pirmojo laidos išbandymo herojė norėjo tik vieno – mylėti ir būti mylima. Tačiau ji nė nenujautė kur ją nuves šis troškimas. Moteris, sutikusi dalyvauti eksperimente, prašė neskelbti jos pavardės, nes verslo pasaulyje ji gerai žinoma.

Man 36-eri metai. Neturiu šeimos, vaikų, o dabar jau ir verslo. Svajojau tapti sėkminga biznio ledi, ištekėti, susilaukti vaikų, džiaugtis didele, tvirta šeima. Bet visos svajonės sudužo", - rašo panorusi likti neatpažinta laidos herojė.

Prieš dešimt metų moteris įkūrė įmonę. Netrukus pasirodė pirmieji klientai ir, žinoma, uždarbis. Verslininkė įsigijo prabangų gyvenamąjį būstą. Atrodė, gyvenimas klostosi vis geryn ir geryn. Tačiau prieš pusmetį viskas ėmė griūti. Be to, prasidėjo bėdos dėl sveikatos. Kodėl staiga nuo jaunos moters nusisuko laimė, ir bandys išsiaiškinti ekstrasensų mūšio dalyviai.

REKLAMA

Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad panašių bėdų turi daugelis. Tačiau būtent šios istorijos finalas privers suklusti. Verta pažiūrėti, kad patiems pavyktų išvengti nedovanotinų klaidingų poelgių. Šiaip ar taip galimybės kažką pakeisti gali nebebūti.

Antroji „Ekstrasensų mūšio“ užduotis bus itin sudėtinga. Milijoniniame mieste nustatyti žmogaus buvimo vietą ir nurodyti ją žemėlapyje. Apie šį žmogų projekto dalyviai nežinos nieko: nei jo lyties, nei amžiaus, nei kuo jis užsiima gyvenime.

„Asmuo, kurio ieškos aiškiaregiai, paliko man savo dienotvarkę, kurioje minučių tikslumu surašyta kur ir kada jis bus“, – sakė laidos vedėjas Pevelas Kosticinas.

Ar sugebės ekstrasensai, laikydami rankose užrašus pasakyti kas šis žmogus, kur jis yra ir ką veikia dotuoju laiku?

„Matau didelę mašiną. Joje – blondinė ilgais plaukais. Vėliau matau tą pačią moterį apsuptą filmavimo kamerų. Gali būti, kad ji – kažkokios laidos vedėja. Jai apie trisdešimt metų, nors atrodo jaunesnė. Ji labai patinka vyrams, be to – jos graži šypsena“, – sako ekstrasensė Maja Dzidzišvili.

Kas gi toji paslaptingoji blondinė? Tai grupės „Arktika“ solistė Olga Gorbačiova, kuri lengvai pakeri savo gerbėjus. Aiškiaregiai atskleis asmeninių atlikėjos paslapčių ir net įvardins, koks vyriškis dabar asistuoja gražiajai dainininkei.

Dešimtoji „Ekstrasensų mūšio. Kontinentų kova“ laida jau šį šeštadienį 20:30 per PBK.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų