Prie Budulio ir A. Pogrebnojaus prisijungs politologai Pinokis ir Buratinas

Naująjį LNK televizijos sezoną, kuris startuoja jau rugsėjo 1-ąją, humoro laidoje „Dviračio šou“ drauge su kultiniu Rimo Šapausko Buduliu, ekscentriškojo dizainerio Aleksandro Pogrebnojaus kuriamu močiutės personažu ir kitomis naujienomis, pasirodys dar vieni ryškūs veikėjai - politologai medinukai Buratinas ir Pinokis.

\"Dviračio šou\" Medinukai (nuotr. LNK)

Medinukus prieš dvidešimt metų, Lietuvos nepriklausomybės aušroje išdrožė senas valstybininkas tėtė Karlas ir pavadino juos Buratinu ir Pinokiu. Medinukai turėjo tapti tiltu tarp Rytų ir Vakarų. Buratinas buvo prorytietiškos, o Pinokis – provakarietiškos politikos krypties.

REKLAMA

Bet metai bėgo, medinukai paseno. Jiems užaugo ūsai. Galvoje įsiveisė kirvarpa. Tik nežinia, kurio galvoje ta kirvarpa kirvarpinosi... Medinukai pamiršdavo laiku pasitepti „Pinotexu“,  jų ausys apšerpetojo ir jie nustojo klausytis seno valstybininko tėtės Karlo. Kai jie nustojo klausytis tėtės, ėmė pliaukšti viską, kas šauna į jų medines galvas. O kai jau imi sakyti viską, ką galvoji, laikas eiti į „Dviračio šou“ ir apžvelgti šviežiausias aktualijas.

„Dviračio šou“ kūrėjai įspėja, kad bet kokie panašumai į egzistuojančius politologus, politikos apžvalgininkus, bankininkus ir visuomenės genijus yra atsitiktiniai ir prašo su medinukais nesitapatinti.

Pinokio ir Buratino vaidmenis „Dviratyje“ kuria aktoriai Mantas Stonkus ir Šarūnas Banevičius.

Politologai Pinokis ir Buratinas – jau naujajame LNK sezone, laidoje „Dviračio šou“ nuo rugsėjo 3-osios.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų