S. Daukšaitė: valgiau elnieną ir verkiau

Jau rytoj, trečiadienį, 21.00 val. jubiliejiniam, dvidešimtajam, sezonui besiruošiančios televizijos TV3 eteryje startuoja atsinaujinusi pikantiškiausių ir skandalingiausių žinių laida „Be komentarų“. Kol šmaikštusis laidos vedėjas Džiugas Siaurusaitis degustavo kobras ir pitonus Indonezijos restoranuose bei sėmėsi įkvėpimo vietos šventyklose, gražioji jo kolegė Sandra Daukšaitė iškeliavo kur kas šiauriau – į Kalėdų Senelio gimtinę – Laplandiją.

Sandra Daukšaitė (nuotr. TV3)

„Dabar Laplandijoje vasara, todėl tenykštės moterys vaikšto pasipuošusios suknelėmis, o man buvo taip šalta, jog nuolat vilkėjau pūkinę žieminę striukę ir mūvėjau pirštines. Visi, kas mane pamatydavo, leipdavo juokais“, – šypsosi S. Daukšaitė.

Tiesa, Laplandijoje charizmatiškoji „Be komentarų“ vedėja ne ilsėjosi, o dirbo – filmavosi naujame ilgametražiame lietuvių režisieriaus Mariaus Ivaškevičiaus kino filme. Sandra prisipažino, kad vaidinti jai teko su itin išskirtiniu partneriu – elniu, vardu Valko!

„Mano kolega filme buvo labai protingas ir mielas elnias, bet toks jis būdavo tik tol, kol nepavargdavo. Kai elniui atsibosdavo filmuotis, jis pradėdavo stumdytis, muštis ir baksnoti ragais visą filmavimo komandą“, – prisimena „Be komentarų“ vedėja.

REKLAMA

Paradoksalu, tačiau Sandra ne tik išmėgino vaidybą su elniu, bet ir neatsispyrė pagundai paragauti laplandų skanėsto – tikros elnio mėsos: „Buvo labai nesmagu, kai pagalvodavau apie savo kolegą Valko, bet elniena buvo beprotiškai skani, todėl, galima sakyti, – valgiau ir verkiau.“

Kelionėje S. Daukšaitei netrūko nuotykių: ji net keturis kartus susitiko su tikruoju Kalėdų Seneliu, praleido ištisą naktį oro uoste laukdama vėluojančio lėktuvo, savo akimis išvydo „baltąsias naktis“, kai pirmą valandą nakties saulė šviečia taip pat ryškiai kaip vidurdienį, tačiau didžiausią įspūdį „Be komentarų“ vedėjai paliko uodai: „Jų buvo tiek daug, kad filmavimo aikštelėje turėjome vaikščioti su specialiais bitininkams skirtais kostiumais, o jei mosteldavai ranka užmušti vieną uodą, tai vienu kartu žūdavo daugiau nei dvidešimt!“

Dž. Siaurusaitis su S. Daukšaite į TV3 eterį žengia jau rytoj. Praėjusį sezoną populiariausiu pramoginiu-informaciniu televizijos šou pripažinta laida „Be komentarų“ žiūrovus kvies prie ekranų pirmadieniais–ketvirtadieniais 21.00 val.

„Be komentarų“ – pirmadieniais–ketvirtadieniais 21.00 val. tik per TV3!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų