Bibliotekos kviečia į virtualius susitikimus su kultūros ir meno autoritetais

Lietuvos viešosiose bibliotekose pradedamas virtualių susitikimų ciklas su žinomais kultūros, meno ir mokslo žmonėmis. Antradienį pirmosios tiesioginės interneto transliacijos metu bibliotekų lankytojai bendraus su žurnalistu, rašytoju ir keliautoju Algimantu Čekuoliu.

Po šios transliacijos gyventojai bus pakviesti dalyvauti konkurse „Mano krašto portretai“.

Virtualūs susitikimai su žinomais visuomenės veikėjais pratęsia 2010-2011 m. viešosiose bibliotekose vykusių interneto transliacijų ciklą.

„A. Čekuolis – gerai žinoma ir gerbiama asmenybė, kurios pristatyti nereikia. Neabejojame, kad pašnekovo patirtis, erudicija ir mąstymas suteiks gyventojams daug malonių ir naudingų įspūdžių“, – sakė projekto „Bibliotekos pažangai“ vadovas Kęstutis Juškevičius.

Virtualių susitikimų ciklą bibliotekose pratęs dar du žinomi kultūros ir meno veikėjai. Vasario 14-ąją lankytojai galės pabendrauti su žymiųjų „Kukučio baladžių“ autoriumi, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatu poetu Marcelijum Martinaičiu, vasario 21-ąją – su kino, televizijos ir teatro aktoriumi, diplomatu Juozu Budraičiu.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų