E. Anusauskaitė tapo tarptautinio konkurso Niujorke nugalėtoja

Šiąnakt Niujorke, pačioje Times aikštės širdyje esančioje Marriot Marquis salėje, iškilmingai nuskambėjo Lietuvos vardas. Mūsų šalies atstovė Evelina Anusauskaitė tapo pasaulinio dainų konkurso „Avoin Voices“ nugalėtoja.

Stebint beveik aštuoniems šimtams kviestinių svečių, tarp kurių buvo nemažai pasaulinio garso įžymybių, lietuvė sunkiai rinko žodžius, kai išgirdo apie pergalę: „Atleiskite, dabar drebu. Bet esu mergaitė iš labai mažos šalies. Apie šią akimirką svajojau daugiau nei keturiolika metų. Daugelis juokėsi ir sak, kad veltui svajoju apie Niujorką, apie tokius žmones šalia savęs. Bet  aš visada tikėjau ir dabar galiu pasakyti, kad kai tikrai svajoji, svajonės išsipildo. Ačiū jums labai“, – kalbėjo E.Anusauskaitė.

REKLAMA

Iškilminga renginio ir tarptautinio konkurso laimėtojų paskelbimo ceremonija vaizdo įraše, (laimėtojos paskelbimas 50:33):

 

Evelina Anusauskaitė ir Edvardas Žičkus (nuotr. TV3)Evelina Anusauskaitė ir Edvardas Žičkus (nuotr. TV3)

„Lapkričio 14-ą dieną mūsų žiūrovai išvys specialią transliaciją iš Jungtinių Valstijų. Tai tikrai bus išskirtinė galimybė ne tik pamatyti pasaulinio dainų konkurso virtuvę, bet ir pajusti emocijas, kurias išgyveno Evelina nuo tos akimirkos, kai išlipo iš lėktuvo Amerikoje, iki tos, kai Fergie paskelbė ją nugalėtoja“, − tiesiai iš Niurjorko praneša „Gyvenimas yra gražus“ prodiuseris Edvardas Žičkus, specialios transliacijos metu su žiūrovais pasisveikinsiantis iš Times aikštės.

Nors nušviesti „Avon Voices“ finalą į vieną didžiausių Amerikos miestų susirinko arti tūkstančio žurnalistų, E. Žičkui vis dėlto pavyko pakalbinti nemažai didžiausių muzikos pasaulio garsenybių. Jos atskleidė formulę, kaip sėkmingai įsisukti į pramogų verslą, tapti ryškiomis žvaigždėmis bei susikrauti įspūdingus turtus. Tarp  laidų kūrėjo kalbintų įžymybių yra britų atlikėja Natasha Bedingfield, viena populiariausių rusų dainininkių Valeria bei didžioji žvaigždė Fergie, pokalbiui su lietuvių žurnalistu ant raudonojo kilimo skyrusi net dešimt minučių.

Fergie (nuotr. TV3)Fergie (nuotr. TV3)

„Galima drąsiai sakyti, kad dėl galimybės ją pakalbinti iki pat paskutinės akimirkos vyko smarki kova tarp šimtų žiniasklaidos atstovų. Visi derinome laiką, klausimus ir įvairias detales ir visi gavome vienodą atsakymą, jog Fergie nutarė, kad interviu ji nedalins. Vis dėlto „Avon Voices“ konkurso finalo dieną ji prieš mūsų kamerą atsakinėjo į įvairiausius klausimus ir tam skyrė rekordines dešimt minučių“, − šypsosi vis dar Niujorke esantis laidos „Gyvenimas yra gražus“ kūrėjas.

REKLAMA

E. Žičkus sako, kad likus vos keliasdešimčiai minučių iki lemtingosios akimirkos jo kalbinti komisijos nariai neslėpė, kad viena iš pasaulinio konkurso favoričių yra lietuvaitė Evelina.


Rašyti komentarą...
l
laima
2011-11-08 18:07:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
šaunuolė Evelina,aš jau seniai ja žaviuosiu-drąsi,talentinga,graži.sėkmės ir ateityje...
Atsakyti
0

D
Deimantine
2011-11-10 12:46:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kad laimejo, saunu...nors man ir nepatinka, bet gerai, kas sportu, kas papais, o kas balsu garsina Lietuva, saunuole! Bet jei pavyko USA , tai gal iseitu ir i UK X-Factor nuvykt , kad paskui negalvotu, kad LT kniaukianciu kaciu krastas.....
Atsakyti
0

g
giedre
2011-11-03 09:58:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
ta vieta teveliai tikriausiai nupirko,dainuoja,bet yra kur kas vertesniu.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (142)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų