Spalio 14 d. įsisiautėjus auksiniam rudeniui į Lietuvą atvyksta viso pasaulio šokių aikštelių sprogdintojas – Krafty Kuts. Šis breaks muzikos virtuozas legendiniame Vilniaus bunkeryje, pažymėtame gerai žinomu „G“ logotipu, lankysis jau trečią kartą. Jam talkins Lietuvos breaks lyderiai Moodbase, Sonik, Albert The Hook ir jų kolega iš kaimyninės Baltarusijos – Eli Crust.

Penkiolika metų scenoje ir neabejotina lyderystė

Kažkada metęs darbą įrašų parduotuvėje ir nuo 1996-ųjų pasinėręs į muzikos kūrimą, Krafty Kuts susirinko krūvą „Breakspoll“ apdovanojimų kaip geriausias breaks didžėjus, išleido dešimtis singlų, remiksavo „Justice“, „Hot Chip“ ir net „Röyksopp“ kūrybą. Nustebinęs visus savo albumais ir miksais jis tapo breaks scenos lyderiu, o žurnalo „DJMag“ geriausių didžėjų sąraše pradėjo puikuotis ir jo vardas. Plačiai pasklidę jo neįtikėtinų gabumų įvertinimai pritraukė net „Coca-Cola“ ir „Sony Playstation“ kompanijų bei kultinio režisieriaus Guy Ritchie dėmesį, visi prašė Krafty Kuts sukurti jiems muziką.

REKLAMA

2011 metus ypatingai audringai leidžiantis didžėjus šiemet grojo beveik visuose didžiausiuose pasauliniuose festivaliuose. Dėka išskirtinio gebėjimo pamatyti ir savo renkama muzika paliesti kiekvieną esantį vakarėlyje ar festivalyje, Krafty Kuts jau yra įpratęs šokdinti šėlstančias dešimt tūkstantines minias. Savo nepakartojamų pasirodymų metu Krafty Kuts peržengia bet kokias muzikinių stilių ribas ir panardina visus į breaks, electro, dubstep, drum'n'bass ir net hip hop.Leidybinės kompanijos naktis


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų