„Biplan“ (grupės archyvo nuotr.)

Vargu ar surastum žmogų nemėgstantį keliauti. Jeigu tokių žmonių ir yra, tai tarp jų tikrai nėra grupės Biplan narių. „Mums tenka nemažai keliauti. Esame koncertavę ne vienoje, ir ne dviejose šalyse. Ir visuose aplankytuose miestuose palikome dalelę savęs. Kelionės plečia akiratį ir stiprina kartu keliaujančių žmonių tarpusavio ryšį. Galbūt tai ir yra priežastis dėl kurios mes vis dar kartu“, – tikina grupės vokalistas Maksas.

„Dainos „Tūkstančiai Kelių“ atsiradimą paspartino mūsų bičiulio keliautojo, rašytojo ir televizijos laidų vedėjo Martyno  Starkaus skambutis. Marčius paklausė ar neturime mes dainos tinkančios jo ir Vytaro kelionei  į Pietų Ameriką. Kaip tik tokia ir buvo mūsų paskutiniuose juodraščio puslapiuose. Juk negalime bičiulių išleisti į tolimą kelionę be muzikos“, – juokiasi grupės gitaristas Olegas.

REKLAMA

„Mums labai džiugu, kad šią dainą klausytojams pristatome šiltam sezonui tik prasidėjus. Juk daugumai mūsų  vasara – kelionių metas. Tikimės, jog ši mūsų daina pasieks ne vieno keliautojo širdį, ir jos beklausant iš atminties gelmių iškils patys gražiausi praėjusių kelionių įspūdžiai. O visai „Kartą Pietų Amerikoje“ filmavimo grupei linkime gero kelio. Nekantriai lauksime jų kelionės nuotykių!“, – pristatydami savo naują dainą „Tūkstančiai kelių“ kalbėjo „biplanai“.


Rašyti komentarą...
p
pua
2011-05-21 19:14:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Didieji LTV keliautoja ipagal gerą adresą kreipėsi.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų