Keliolika tūkstančių  litų – tiek yra skolingas teisininkas Oskaras savo dukteriai, 3 metukų Saulei.  „Tylėjau daugiau nei dvejus metus, dabar nusprendžiau viešai papasakoti, ką išdarinėja vyras, vengdamas mokėti alimentus savo paties vaikui“, - laidoje „Valanda su Rūta“  sakė dainininkė.

Atlanta įsitikinusi, kad tokie vyrai bijo tik vieno – viešumo.

Populiariausioje pokalbių laidoje buvo aiškinamasi, kodėl vyrai nemoka savo vaikams alimentų – slapstosi, išsisukinėja ir net grasina motinoms. Ar tokie žmonės nemyli savo vaikų? Ir kas gali priversti tokį vyrą juos sumokėti?

„Laimėjau visus teismus, bet dukters tėvas vis tiek piktybiškai nemoka, - pasakojo Atlanta. - Jo sąskaitos areštuotos, bet jos tuščios. Surasti jo negali, nes slapstosi, o kai antstoliai pasibeldė į Oskaro namus – naujoji jo draugė pasitiko su keptuve rankose. Advokatams dainininkė jau išleido 10 tūkst. litų.  „Jei neturėčiau pinigų, kovoti su vyru, likimo valiai palikusiu savo vaiką, negalėčiau”, - stebėjosi situacija Lietuvoje  jauna moteris.  

Atlanta ir teisininkas Oskaras nebuvo susituokę. Gimus dukrelei Saulei, dainininkė sužinojo, kad jos laimės rūmas griūva, o vaiko tėvas susirado kitą draugę. Negana to, teisininkas pareikalavo atlikti DNR tyrimą, motyvuodamas, kad mergaitė - ne jo vaikas. DNR tyrimas įrodė, kad mergytė Oskaro. DNR tyrimas kainavo 1000 litų, sako Atlanta. Šiuos pinigus taip pat turėjo sumokėti ne vaiko tėvas, o ji.

REKLAMA

„Lietuvoje vyro, nemokančio vaikui alimentų, niekas negali priversti juos mokėti“, - įsitikinusi žinomo signataro ir buvusio Seimo nario buvusi žmona ponia Dalia, per 20 metų negavusi iš vyro nė lito sūnui. Berniuką motina užaugino viena.

„Iš pareigūnų išgirdau tik vieną – vyrą galime pasodinti į kalėjimą, tačiau pinigų vis tiek negausi“, – pasakojo ponia Dalia  ir tikino, kad Lietuvoje moterys paliktos vienos, ir valstybė joms visiškai nepadeda


Rašyti komentarą...
t
tarp kitko
2010-02-10 13:57:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vyrai tik vaikus sugeba daryti, taciau rupintis jais nei vienas nenori. Valstybe ir tarnybos labai atlaidziai ziuri i alimentu nemokejima. O vyrai tuo naudojasi. Taciau, kai vyras reikalauja sustikimu su vaiku, o senatveje teisiasi sau islaikyma, visi juos palaiko ir smerkia motinas bei vaikus. Kai motina teigia, kad vyras neteikia vaikui islaikymo, visos tarnybos tyli, neva tai ne ju problemos. O vyrai tuo tarpu skuba moterims uzklijuoti isnaudotoju etiketes. Vykstant skyrybu procesui, vyrai ir toliau lieka turto valdytojais, slapsto seimoje sugyventa turta, dirbtiniu budu varo imones i bankrota. Todel butina grieztinti istatymus. Vyrus, kurie nesumokejo bent tris menesius alimentu, nepriklausomai nuo ju dydzio, deretu konfiskuoti visa ju turta ir atiduoti motinoms, o pacius uzdaryti i kalejima. Tuojau pat atsirastu ir atsakomybe pries vaikus ir pinigu alimentams moketi.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų