Nueita per toli: sekso traumos, kuriomis sunku patikėti

Seksas ne visada kelia malonumą, ypač jei galvoje sukasi keisčiausių idėjų ir norų. Kartais dėl sekso traumų galima patekti net į ligoninę. Niekada nereikėtų per daug rizikuoti ir vadovautis vien tik aistra, pamiršus sveiką protą!

Asociatyvi nuotrauka (nuotr. Shutterstock.com)

Metro.co.uk sudarė tikrų istorijų sąrašą, kurios įvyko sekso metu ir partneriai patyrė traumas.

Cementas tiesiojoje žarnoje

Viena eksperimentus lovoje mėgstanti pora nusprendė paįvairinti savo lytinius santykius gana neįprastu būdu: įpilant šlapio cemento į partnerio tiesiąją žarną. Tokie eksperimentai, kaip ir galima tikėtis, gerai nesibaigė ir išsigandusiai porai teko skubėti į ligoninės priimamąjį (kai cementas pradėjo kietėti, jis pradėjo kelti siaubingą skausmą). Laimei, gydytojams beprotišką porelę pavyko išgelbėti.

Nukąsta varpa

Ši sekso trauma, kokios nenorėtų patirti joks vyras pasaulyje, nutiko Singapūre. Meilužė vieną singapūrietį malonino automobilyje stovėjimo aikštelėje. Tuo metu autobusiukas pavažiavo atgal ir netyčia atsitrenkė į automobilį, kuriame virė meilės aistros. Moteris iš išgąsčio vyro pasididžiavimą sukando kiek per stipriai. Vyras ne tik prarado savo pasididžiavimą, bet ir žmoną, kuri sužinojusi traumos pobūdį ir priežastį, pareikalavo skyrybų.

„Sukibusi“ pora

Kamasutra daugybei porų suteikia daug malonių, naujų pojūčių, bet viena susituokusi pora iš Rusijos galėtų papasakoti apie tamsiąją knygos pusę. Pora išbandė šezlongo kėdės pozą, kurioje vyras turi būti labai išsirietęs. Tokioje nepatogioje pozoje vyro koją sutraukė mėšlungis ir jie su žmona „susirakino“. Prireikė medikų pagalbos, kurie atskyrė „susikibusius“ lytinius organus.

Pūslės genitalijose 

JAV viena moteris pateko į ligoninės priimamąjį, patyrusi sunkius nudegimus makšties srityje, kai aistros apimtas vyras pabandė pasimylėti su žmona, tuo metu ruošiančią kario troškinį.

Varpos lūžis

Dėl šio įvykio kalta mama. Seksas vienam taip pat gali būti labai pavojinga, todėl net vienišiai turėtų būti labai atsargūs. Vienas, maždaug 60 metų vyras entuziastingai darbavosi ranka, kai netikėtai į jo kambarį įėjo mama. Skubėdamas prie durų išvaryti mamos, kol ji dar nieko nepastebėjo ir nepasišlykštėjo, vyras iš skausmo ir siaubo suakmenėjo. Pasigirdo garsus tarkštelėjimas ir lūžo varpa.

REKLAMA

Į plaučius įtrauktas prezervatyvas.

Sloga ir karščiavimas yra standartiniai įprasto peršalimo simptomai, todėl nieko nuostabaus, kad viena moteris iš Indijos neskubėjo kreiptis į gydytojus. Tačiau nemalonūs simptomai nepraėjo nė po metų, todėl ji pagaliau užsiregistravo pas gydytoją. Atlikus reikalingus tyrimus, paaiškėjo, kad jos plaučiuose yra įstrigęs prezervatyvas. Paaiškėjo, kad indė netyčia, pati to nejausdama, jį įkvėpė, kai malonino savo vyrą oralinėmis glamonėmis.


Rašyti komentarą...
V
Vienodai
2021-01-10 23:39:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai pasidalykite,jei jau žinote...:)
Atsakyti
-3

V
Vilnietė
2021-01-11 08:59:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Redaktoriai nori pamaloninti vyrus,kurie gal jau nieko su savo partnere negali nuveikti.Jie skaito ir jaučia malonumą,redaktorius irgi kažką jaučia.Čia ir visa esmė.O šiaip,mano nuomone,vaikai negauna reikiamo išsilavinimo visose gyvenimo srityse---ypač vaikinai---būna nedrąsūs,nepasitikintys,nemoka susipažinti,neapsiskaitę,nemoka elgtis,nemoka šokti ir tt.Kas jiems iš trigonometrijos,aukštosios matematikos ir tt.Reikia vaikus mokyti ,kaip būti sekmingam gyvenime.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų