Artimieji vis dar su skausmu prisimena telenovelių žvaigždės mirtį: „Ji beveik negalėjo kalbėti“

Prieš mažiau nei dvejus metus pramogų pasaulį pasiekė tragiška žinia – eidama 55-uosius mirė telenovelių legenda Edith Gonzalez.

Moteris šokiravo savo gerbėjus iš viso pasaulio, kuomet prisipažino apie sunkią ligą – kiaušidžių vėžį. Deja, bet šią kovą ji pralaimėjo.

 

Aktorės gedi jos vyras Lorenzo Lazo ir 16-metė dukra iš ankstesnių santykių Constanza.

Tiesa, net ir mirtinos ligos pakirsta E. Gonzalez neprarando optimizmo ir iš gyvenimo stengėsi imti viską, ką šis duoda. Vienas iš tokių pavyzdžių – jos drąsus pasirinkimas vaikščioti be peruko.

Moteris drąsiai ir ryžtingai plika galva pozavo ant populiaraus žurnalo viršelio ir nebijojo garsiai kalbėti apie savo ligą.

Prieš kelerius metus, tai, kad serga kiaušidžių vėžiu, aktorė pranešė socialinėje erdvėje. Savo „Instagram“ paskyroje telenovelių žvaigždė pasidalijo nuotrauka iš ligoninės palatos. Ji prisipažino jaučianti stiprų skausmą ir atsigaunanti po operacijos, kurios metu turėjo būti pašalintas vėžio židinys.

Iš pradžių E. Gonzalez laimė šypsojosi – navikas buvo pašalintas sėkmingai, tačiau šiemet vėžys vėl atsinaujino ir smogė negailestingai.

„Kol kas esu procese, ateinančius keletą mėnesių turėsiu pereiti gydymo kursą. Esu stipri, pilna gyvenimo ir darbo džiaugsmo. Vienintelė mano viltis ta, kad jūs prisijungsite prie manęs su savo meile ir pagarba. Esu dėkinga dėl jūsų susidomėjimo mano sveikata ir prižadu toliau jus informuoti, kaip man sekasi“, – savo anketoje tąkart rašė žvaigždė.

Moters draugai ir artimieji taip pat liko įskaudinti tokios klaikios žinios, kad Edith gyvenimas baigėsi, todėl jie dalijosi savo prisiminimais ir su užsienio žiniasklaida.

Katie Barberi, viena artimiausių Edith draugių, savo socialiniuose tinkluose taip pat pasidalijo ir jautriais kadrais su aktore. Jos kartu filmavosi viename seriale, todėl tapo neišskiriamos ir labai artimos.

REKLAMA

„Per mano gimtadienį sužinojau, kad Edith sveikata yra labai prasta. Skubėjau į ligoninę, kad galėčiau ją pamatyti. Skridau iš Los Andželo į Meksiką pačiu pirmu rastu skrydžiu“, – pasakojo moteris.

„Ji parašė man žinutę, kad privalo su manimi pasikalbėti. Sakė, kad jau kurį laiką yra ligoninėje ir prašė diskretumo“, – teigė Katie, daugiau po šių žinučių ji nesulaukusi jokios žinios iš draugės.

Moteris taip pat papasakojo, ką išvydo ligoninėje, likus vos kelioms dienoms iki Edith mirties.

„Ji beveik negalėjo kalbėti – ištardavo vos kelis žodžius, tačiau mačiau, kaip ji kankinasi ir kaip jai sunku. Skausmas jau buvo nepakeliamas. Ji daugiau klausėsi, bandžiau ją prajuokinti“, – tvirtino draugė.

Moters karjeros gali pavydėti daugelis. Nuo pat vaikystės kino industrijoje besisukanti E. Gonzalez per 45-erius savo vaidybos metus sukūrė ikoniškas roles. Aktorę puikiai atpažįsta ir muilo operų mylėtojai Lietuvoje. Savo aktorinius gabumus ji pademonstravo mūsų šalyje rodytuose serialuose „Niekada tavęs nepamiršiu“, „Laukinė širdis“, „Salomėja“, „Negailestingas pasaulis“ ir kt.


Rašyti komentarą...
I
Ingrida
2021-01-12 18:53:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai gaila tokios aktores ji gerai vaidino visuose filmuose
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų