Garsios moterys stojo į kovą prieš piktus komentatorius: viešina jų veidus

Ne viena socialinių tinklų žvaigždė puikiai žino Lietuvoje susibūrusi forumą „Discord“. Serveris, kuriame lietuviai susirenka diskutuoti apie įžymybes bei skleisti gandus apie jų asmeninį gyvenimą.

Agnė Jagelavičiūtė ir Daina Bosas (tv3.lt fotomontažas)

Tiesa, kartais gandai apie pramogų pasaulio žmonės yra žeidžiantys, melagingi ir neatitinkantys realybės. Nė vienas pramogų pasaulio žmogus yra nudegęs nuo šio forumo ir girdėjęs nemalonių komentarų apie save.

Panašu, kad kantrybės taurė persipildė, verslininkė Daina Bosas ir stilistė, žurnalo redaktorė Agnė Jagelavičiūtė stojo į kovą prieš „purvą pilančius“ anonimus.

Praėjusią savaitę A.Jagelavičiūtė paviešino apkalbų serverį valdančių asmenų veidus, jų vardus bei pavardes. Taip pat moteris atskleidė tapatybes ir tų, kurie nemažai laiko skleidė nemalonius gandus apie jos asmeninį gyvenimą.

Daugelis garsenybių A.Jagelavičiūtės poelgį gyrė ir palaikė, o verslininkė D.Bosas stojo į kovą ir taip pat paviešino kelių asmenų tapatybes.

Nuostabą sukėlė tai, kad už kompiuterio ekranų besislepiantys asmenys yra ne paaugliai, o vyresnio amžiaus, vaikus auginantys žmonės.

Tiesa, po tapatybės paviešinimo viena iš „komentatorių“ susisiekė su D.Bosas ir atsiprašė.

Serveryje likę anonimai ne juokais sujudo, vieni išsiregistravo iš platformos, kiti siūlė užblokuoti D.Bosas ir A.Jagelavičiūtės socialines paskyras.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad lapkritį Lietuvoje susibūrusiame forume „Discord" buvo sukurtas susivienijimas, po slapyvardžiais besislepiantys asmenys nusitaikė į garsenybes ir užsimojo ištrinti jų socialinių tinklų paskyras. To priežastis – sugalvotas žaidimas.

Tokią pramogą sugalvojusiems asmenims pavyko nulaužti kelias garsių žmonių paskyras, dar keli patyrė išpuolius, bet duomenis išsaugojo.

 

Minėtas forumas iš tiesų yra skirtas įvairių kompiuterinių žaidimų mylėtojams, tačiau pastaruoju metu čia ėmė vykti ir įvairios Lietuvos žvaigdžių apkalbos.


Rašyti komentarą...
K
Kokie jų nuopelnai Lietuvai?
2021-01-08 19:57:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visiems reikia patylėti, o "elito" ponios visai niekam neįdomosios.....
Atsakyti
-5

Z
Zose
2021-01-08 22:05:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu nelieciamos mūsų žvaigždės neduok Dieve pasakyt kas nepatinka
Atsakyti
-3

M
Marius
2021-01-08 23:01:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Auuu, Ponia Diana turi jau 3santuoka, Normalus žmonės nesiskiria, gyvenimo mačius, nesi jau tokia kalta, kaip čia tokie teisinga! Protinga, esi jau pussamze moteris sėdėk namie, dirbk, ilsėkis lendi į tą telieka, be reikalo, neturi užsiėmimo nuo važiuok į prieglauda, ir panesi
Atsakyti
-8

SKAITYTI KOMENTARUS (19)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų