Ar Viktoro vanduo turi ypatingu galiu – aiškinosi garsus ekstrasensas Malinauskas

Praėjusią savaitę daugelis laukėme naujametinio stebuklo ir sulaukėme net ne vieno:  Lietuvą pasiekė pirmosios vakcinos nuo koronaviruso dozės, bei dar daugiau vilties teikianti žinia apie europarlamentaro Viktoro Uspaskicho neva gydantį vandenį nuo covido. TV3 laida „Prieš srovę“ ėmėsi tirti šį stebuklingą vandenį.

Šio ypatingo, neva gydančio vandens „Prieš srovę“ komandai sostinėje, deja, nepavyko rasti kur nusipirkti. Teko važiuoti į Panevėžį. Čia, viename  prekybos centre,  jo – pilna , tik mokėk pinigus, gerk ir būk sveikas.

Susisiekus su Viktoru Uspaskichu, jis pasakojo, kad vanduo įkraunamas specialaus aparato pagalba. Dėl to vanduo įgauna ypatingų savybių ir jis gali padėti sukurti ląstelinį imunitetą tiems, kas dar nesirgo, arba greičiau pasveikti tiems, kas jau susirgo, bet... gali ir nepadėti.

„Tai ne biznis,  ir ne kokia nors  paslėpta reklama, siekiant praduoti kuo daugiau šio vandens. Tai gelbėjimosi ratas Lietuvai“, – sako Viktoras.

Ar tikrai šis vanduo yra kažkaip įkrautas ir turi ypatingų galių?

Kad tai išsiaiškintų, laidos kūrėjai kreipėsi pas žinomą ekstrasensą  Leopoldą Malinauską. Būtent apie jį kalbama kaip apie mokantį įkrauti  vandenį,  ir kad  įkrautu vandeniu aiškiaregis yra išgydęs ne vieną žmogų ne tik nuo ligų, bet ir nuo alkoholizmo.

„Pakrauti vandenį –  ne akimirkos reikalas. Net labai daug energijos  pritraukti mokantis žiniuonis per parą vargu ar galėtų pakrauti daugiau nei tris litrus vandens. Tai yra riba“,  – sako Leopoldas ir imasi matuoti Viktoro vandens energijos kiekį su virgulėmis.

Po geros valandos bandymų, ekstrasensas pateikia išvadas. Kokios jos? Sužinosite  – šį vakarą laidoje „Prieš srovę“ – 19.30 val. per TV3!


Rašyti komentarą...
A
Ada
2021-01-05 13:22:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
O tas Malinauskas turi kokį profesoriaus statusą, kad įvertintų? Tai bent ciudai TV dedasi!
Atsakyti
0

z
zema
2021-01-05 22:28:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
as Malinauskas joks ne ekstrasensas, jam iki ekstrasenso kaip iki menulio. Kaip zemai puole ziniasklaida, eina iesko kazkokiu zmogystu ir rasineja vejus.
Atsakyti
0

A
Aha
2021-01-05 17:04:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
turi Lolišvili pažymą ant jos firminio popieriaus
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų