Influenceriui gresia net 60 tūkst. eurų bauda: surengė vakarėlį pandemijos įkarštyje

Karantinas, panašu, galioja ne visiems. Žinomas influenceris Maxi Bonelli rizikuoja susimokėti net 56 tūkst. eurų baudą už tai, kad surengė vakarėlį viduryje pandemijos.

Maxi Bonelli (nuotr. Instagram)
9

Negana to, Malagoje vakarėlį surengęs vaikinas, ne tik viskuo dalijosi socialiniuose tinkluose, bet dar ir pakvietė net 500 žmonių.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Influenceriui gresia net 60 tūkst. eurų bauda: surengė vakarėlį pandemijos įkarštyje

Kaip rašoma užsienio žiniasklaidoje, Bonelli yra tiriamas dėl daugybės pažeistų įstatymų, o taip pat dėl to, kad surengė nelegalų vakarėlį ir nedėvėjo kaukės. Kol šimtai žmonių Ispanijoje miršta, Maxi gėrė šampaną ir nesilaikė protu suvokiamų paprastų taisyklių.

Maxi savo 300 tūkst. sekėjų „Instagram“ pasakojo, kad pasinaudojo nelegalia sistema, kad pakviestų 500 žmonių į slaptą vakarėlį, kad šis nebūtų susektas policijos.

Deja, vaikinui nepasisekė – vakarėlis vis dėlto buvo greit surastas. Taip pat policija identifikavo dar 9 vakarėlio svečius, su kuriais Maxi pozavo medžiagoje, kuria dalijosi socialiniuose tinkluose.

Maxi Bonelli

2 iš jų buvo vietos, kurioje organizuotas vakarėlis, savininko vaikai. Pats savininkas, teigiama, tuo metu buvo išvykęs. 

Teigiama, kad pakvietimas į vakarėlį buvo siunčiami naudojant „Instagram“ žinutes. 

Tiesa, tai – jau ne pirmas incidentas, į kurį patenka M. Bonelli. Anksčiau jis yra užfiksuotas ir Zairos Gutierrez vakarėlyje. Mergina yra „Real Madrid“ žvaigždės Guti dukra.

Vakarėlyje visi šėlo, o medžiaga dalijosi ir „Instagram“ su prierašu „mes mylime pandemiją“ – šitai neva vakarėlio svečiai rodo, kad virusu netiki.


Rašyti komentarą...
s
2021-01-02 15:24:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tokį asilą nušauti vietoje, kad bepročiai „sekėjai“ neturėtų ką sekioti.
Atsakyti
0

V
Vat
2021-01-02 11:23:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai koks tikslas reklamuoti įstatymų pažeidėją Lietuvoj?
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų