7

„Socialiniai tinklai vis primena, ką vieną ar kitą dieną veikiai prieš metus, penkis ar dešimt. Kai peržiūriu pirmosios naujųjų metų dienos įrašus, suprantu, kad niekas nepasikeitė – šalia manęs tie patys mylimi žmonės: vyras Vygintas ir dukra Kristė“, – sakė sukaktuvininkė.

Dažniausiai paskutinįjį metų vakarą ji dirbdavo, o išaušus gimtadienio dienai su šeima išsiruošdavo  į kelionę.

„Šįmet taip nebus, bet nuoskaudos dėl to nejaučiu“, – sakė K. Kaikarienė.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Gimtadienį švenčianti Kristina Kaikarienė

Būtent kelionės, o ne daiktai, jai ir artimiesiems yra laukiamiausi bet kurios šventės akcentai.

„Juk šių dovanų neprarasi, jų niekas neatims ir jos neišeis iš mados“, – paaiškino pašnekovė, sausio pradžioje ne kartą viešėjusi Italijoje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose ar tolimojoje Afrikoje.

K.Kaikarienė atvira – kadangi jos gimtadienis sutampa su audringiausia metų švente, ji specialiai jokių iškilmių, į kurias bičiuliai rinktųsi ją pasveikinti, nėra organizavusi, rašoma pranešime spaudai.

„Ir torto sau nesu pirkusi, ir šventės sau surengti nemoku!, –  su šypsena kalbėjo pašnekovė, – O kitiems su malonumu organizuoju staigmenas, labai džiaugiuosi jų akyse ar veide išvydusi nuostabą ir džiaugsmą. Tiesa, ne kartą esu staigmenų sulaukusi ir aš. Vienas įsimintiniausių kolegų, su kuriais yra tekę dirbti Naujųjų metų naktį, sveikinimas – užkulisiuose man šventiškai padengtas stalas.  Dėmesys, kai iš tiesų pagalvojama, kas žmogui galėtų patikti, mane visuomet jaudina iki širdies gelmių“.

Nuo vaikystės Kristina yra įpratusi visas šventes minėti su šeima –  tai jos mamos įdiegta tradicija.

Sveikinimų sausio 1 d. gimusi sukaktuvininkė iš mylimų žmonių visada sulaukdavo ne tik Naujųjų, bet ir asmenine proga.

„Niekada stipriai netrokšdavau daiktų. Ir taip buvo nuo mažens. Gal todėl neturiu neišsipildžiusių svajonių.  O su vyru jau seniai esame sutarę – jei ko nors reikia, turime atvirai pasakyti. Bet tam specialios progos net laukti nereikia“, – patikino K. Kaikarienė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų