Išgirskite: aktorius Vaitiekūnas sukūrė padėkos dainą kurjeriams

2020 metai visiems mums buvo neįprasti dėl Lietuvoje ir visame pasaulyje siaučiančios pandemijos. Išmokome prisitaikyti prie kitokio gyvenimo tempo ir naujų aplinkybių. Gražiausios metų šventės taip pat buvo išskirtinės – jas buvome priversti sutikti kitaip nei įprasta – atskirai nuo savo artimųjų, draugų.

Dominykas Vaitiekūnas (Fotobankas)
4

Tam, kad per abu karantinus saugiai ir kokybiškai galėtume likti namuose, o per antrąjį karantiną pajustume ir išlaikytume Kalėdų dvasią, daugybės siuntų rinkos darbuotojų kasdienybė buvo daug intensyvesnė nei iki pandemijos pradžios, rašoma pranešime spaudai.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Išgirskite: aktorius Vaitiekūnas sukūrė padėkos dainą kurjeriams

Didžiausią paštomatų tinklą Lietuvoje valdančios bendrovės „Omniva LT“ iniciatyva sukurtu muzikiniu kūriniu išreiškiama padėka visiems Lietuvos siuntų rinkos kurjeriams bei jų kolegoms, kurių darbas tapo ypatingai reikšmingas abiejų karantinų metu ir kalėdiniu laikotarpiu. Šiai padėkos kampanijai ant aukščiausio Lietuvos pastato stogo taip pat sukurta speciali instaliacija „AČIŪ KURJERIAMS!“.

„Ačiū, kurjeri“ dainos bendraautorius, aktorius ir atlikėjas Dominykas Vaitiekūnas teigia prisijungęs prie šios iniciatyvos, nes pačiam teko matyti, kaip nelaukta siunta ar dovana gali pradžiuginti žmones. Kurjerius jis mato kaip nepakeičiamus žmonių, kurie negali susitikti, tarpininkus. Tai ypač išryškėjo šiais nenuspėjamais ir dėl pandemijos daugeliui sudėtingais metais.

„Kurjerių profesija ir nuolatinės pastangos šiemet man įgijo romantišką prasmę – jie lyg knygnešiai ar laiškininkai, kurie sujungdavo žmones ir perduodavo tai, kas be galo svarbu ir laukiama. Tai dar labiau pajutome per šias Kalėdas ir įprasminome dainoje, kurioje galime pajausti šventinę idilę ir išgirsti padėką prasmingam darbui“, – pasakoja D. Vaitiekūnas.

Atlikėjas sako, kad neseniai susipažino su siuntų bendrovėje dirbančiu asmeniu. Ši pažintis į kurjerių profesiją leido pažiūrėti kitu kampu ir buvo viena priežasčių, paskatinusių sukurti dainą.

D. Vaitiekūno ir K. Vaitkevičiaus sukurtame muzikiniame kūrinyje skamba padėkos žodžiai už tai, kad šiuo neįprastu pandemijos laikotarpiu kurjeriai tarsi išgelbėjo šventes, pradžiugino gautomis siuntomis, sujungė negalinčius susitikti. 


Rašyti komentarą...
ы
2020-12-31 16:26:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
ta pydera pas putina,mamai laiskus gales rasyt
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų