Ar prisimenate legendinės grupės „Tokio Hotel“ narius? Šiandien juos sunku atpažinti

Bėgant metams ne viena garsenybė keitė savo išvaizdą taip, kaip niekas nesitikėjo. Vieni žinomi veidai dingo iš televizijos ekranų, o kiti grįždavo visiškai pasikeitę.

Tokio Hotel (nuotr. SCANPIX)
10

Ar prisimenate garsiuosius Vokietijos grupės „Tokio Hotel“ brolius? Šie vaikinai anuomet buvo itin populiarus, o jų stilių kopijavo ne vienas. Tiesa, šiandien vaikinai užaugo ir tapo sunkiai atpažįstami.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ar prisimenate legendinės grupės „Tokio Hotel“ narius? Šiandien juos sunku atpažinti

Žiniasklaida teigia, kad vaikinai suaugo, mat atsikratė tų didelių, juodų perukų. Ir nors skelbiama, kad „vaikai tapo vyrais“, šiuolaikinis jų skonis kai kuriuos gali stebinti ir dabar. Tik niekas neabejoja, kad jie atrodo labai stilingai.

Vokiečių poproko muzikos grupė „Tokio Hotel“ žaibiškai išpopuliarėjo 2001-aisiais. Šios grupės vokalistas Billas Kaulitzas savo gerbėjus žavėjo ne tik balso tembru, bet ir įsimintina išvaizda.

30 metų vaikinas mėgsta eksperimentuoti su savo išvaizda. Anksčiau jo vizitine kortele tapo ilgi ir pašiaušti plaukai, tačiau laikui bėgant jie kardinaliai pasikeitė.

2020-aisiais jis buvo nusirėžęs plaukus ir juos nudažęs ryškiai žalia spalva.

Tiesa, dabar vyriškis yra šviesiais plaukais, kurie dar labiau išryškina jo vešlius antakius.

Dainininko kūną puošia tatuiruotės bei auskarai.

Billas šiuo metu karjeros aukštumų siekia vienas. Save praminė Billy.

Tiesa, Billo brolio, Tomo širdis – užimta, vyras susituokė su 17 metų vyresne Heidi Klum. 

Dar ne taip seniai savo santuoką įteisinęs pasaulinio lygio modelis H.Klum ir jos mylimasis T.Kaulitzas antrąkart žengė prie altoriaus. Pora susituokė antrąkart slaptos ceremonijos metu Kaprio saloje.

Tai jau trečioji Heidi santuoka. Pirmą kartą ji amžiną meilę prisiekė Rico Pipino, antrąjį – atlikėjui Sealui. 

Užsienio šaltiniai skelbia, kad savo įžadais jie apsikeitė jachtoje vykusioje ceremonijoje. Vestuvių dieną su jais leido tik patys artimiausi žmonės.

Šiuo metu modelis augina dukrą Leni, kurios susilaukė su „Formulė-1“ vadovu Flavio Briatore, bei tris vaikus, kurie gimė kartu su dainininku Sealu – Henry, Johan ir Lou.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų