„Moteris demonė“ – išsitatuiravo kūną bei akis, o liežuvį suskaldė į dvi dalis

Moteris iš Brazilijos visą savo kūną padengė tatuiruotėmis, auskarais ir kūno modifikacijomis – tatuiruoti net jos akių obuoliai. Tokia moters išvaizda iš tolo traukia praeivių akis. Sunku patikėti, kaip Carol Prado atrodė anksčiau.

Carol Prado (nuotr. Instagram)
16

C. Prado dirba auskarų vėrimo ir kūno modifikavimo specialiste. Pirmą auskarą ji įsivėrė būdama 16-os, o po 5 metų pasidarė pirmąją tatuiruotę.

(16 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Carol Prado pokyčiai

Dabar, pasiskelbusi „moterimi demone“, ant kūno ir veido ji turi daugybę tatuiruočių.

Taip pat, siekdama savo svajonių išvaizdos, Carol net suskaldė liežuvį į dvi dalis, kad būtų panaši į driežą.

Tatuiruotės man visada patiko nuo pat mažens“, – Carol pasakojo anglų bulvariniam leidiniui „Daily Star“.

Ji pridūrė: „Dėl kūno modifikavimo – tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio. Kai pradėjau tyrinėti šias procedūras, pajutau drugelius pilve ir pagreitėjusį širdies ritmą. Žinojau, kad tai yra profesija, kuria noriu užsiimti.

Mano mėgstamiausios tatuiruotės yra mano veide, jos simbolizuoja mano santykį su Mandalomis. Skaudžiausia kūno modifikacija buvo liežuvio išsišakojimas, o tatuiruotė – ant mano akių obuolių“.

Atlikdama naujausią kūno modifikaciją, Carol išsitatuiravo savo akių obuolius raudonai, nors prieš tai jau buvo juos nudažiusi geltonai.

„Norėjau pakeisti akių spalvą, nes maniau, kad raudona man labiau tinka. Aš juos tatuiravau du kartus, pirmą kartą geltoną, antrą – raudoną. Tai buvo neskausminga.“

Dėl unikalios išvaizdos Carol sulaukė įvairiausių reakcijų, tačiau ji nusprendė jų nepaisyti.

Ji pridūrė: „Mano draugas ir šeima gerbia mano išvaizdą, tai svarbiausia. Visada gaunu blogų komentarų, bet mieliau juos ignoruoju, nes žinau, kas esu iš tikrųjų“, – sakė ji.

Tiesa, prieš daugybę metų ji atrodė visai kitaip. Nors jos kūną jau daugybę metų puošia tatuiruotės, tačiau anksčiau ji nebuvo patenkinta savo išvaizda.

REKLAMA

Moteris instgrame pasidalijo nuotrauka, kaip atrodė anksčiau ir dabar: „Nuo tos dienos pakeičiau įpročius, pakeičiau mąstymą, pakeičiau gyvenimo būdą. Pradėjau žiūrėti į save ir galvoti... Gali padaryti geriau, tu nusipelnei geriausio.  Žinau, kad šiandien esu vis dar tame pačiame ieškojime. Bet aš nesigėdiju savęs, nebesislepiu bijodama žvilgsnio ar išankstinių sprendimų. Šiandien man patinka būti tuo, kuo esu.“


Rašyti komentarą...
N
Nenormalu
2020-12-29 21:49:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Konkretu , kad prašosi psichuškės... kažkokia nenormali...
Atsakyti
-1

S
Stanislava Metrikaitė
2020-12-29 22:04:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Su proteliu kaškas !
Atsakyti
-1

n
nu
2020-12-29 22:01:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
jau raudoni obuoliai tai labai baisu ...visa kita ne
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų