TV3 antradieniui siūlo pramogas futbolo gerbėjams, naują serialą ir kalėdinį filmą

TV3, TV6, TV8, TV3 Play ir Go3 siūlo žiūrėti naują meilės serialą „Priesaika“, publicistinę laidą „Prieš srovę“, futbolo mylėtojams: dokumentinę laidą „Tikslo link“ ir UEFA čempionų lygos rungtynes bei Kalėdinį filmą „Kalėdinis žaisliukas“. 

„Priesaika“ (nuotr. Organizatorių)

19.00 val. per TV8 ir 20.00 val. per TV3 Play – naujas turkiškas serialas „Priesaika“. Emirui rūpi tik linksmybės. Tačiau jo tėvas, turtingas verslininkas Hikmetas, nusprendžia – sūnui laikas kurti šeimą. Tėvas pats išrenka nuotaką. Jaunoji – kaime užaugusi geraširdė Reihana. Ji paklūsta mirštančio turtuolio valiai ir sutinka atiduoti savo ranką. Emiras, supykęs, kad turi tuoktis su nepažįstama mergina, prisiekia Reihanos gyvenimą paversti pragaru. Tačiau labiau už sūnų jaunamartės pakęsti negali Hikmeto žmona Džavidana ir jauna gražuolė Džemrė. Kokie išbandymai laukia naujos šeimos?

19.30 val. per TV3 laida „Prieš srovę“. Didžiulę patirtį turinti žurnalistė, laidos vedėja Audrė Kudabienė kaskart pristato aktualiausias, skaudžiausias, rezonansines istorijas. Laidoje nagrinėjamos paprastiems žmonėms rūpinčios temos, aktualiausi visuomenės klausimai, tiriami įvykiai valdžios koridoriuose, atskleidžiami faktai apie nelaimes ir nusikaltimus. Publicistinės laidos komanda sako, kad plaukiančių prieš srovę yra ne vienas: „Jie rizikuoja, bet už teisybę kovoja. Kasdienybėje susidūrus su neteisybe, mes raginame nenuleisti rankų“.

21.00 val. per TV6 dokumentinė laida „Tikslo link“. Pirmos lygos futbolo klubas iš Kauno siekia tikslo patekti į aukščiausią Lietuvos futbolo lygą - A lygą. Šis kelias prasidėjo mėgėjų pirmenybėse ir per 11 metų klubas laimėjo visas žemesnes lygas. Liko paskutinis etapas. Išskirtiniai vaizdai iš komandos rūbinės, atviri pokalbiai, pergalės džiaugsmas ir pralaimėjimo nusivylimas – nuo pirmos sezono treniruotės iki paskutinio teisėjo švilpuko.

21.45 val. per TV6 UEFA čempionų lygos rungtynės. „FC Porto“„Manchester City FC“.

21.00 val. per TV8 melodrama „Kalėdinis žaisliukas“. Ką tik našle tapusi Ketė visai nenori nei puošti eglutės, nei tvarkyti namų. Visi šventiniai atributai jai sukelia skaudžius prisiminus apie neseniai prarastą vyrą. Vienintelė Kalėdų tradicija, kurią ji įgyvendins šiemet, – tai sausainių kepimas draugams. Tačiau moteris netikėtai sutinka eglučių pardavėją Timą, ir iškart užgimsta abipusė simpatija. Taigi ši pažintis bei Timo dovanotas kalėdinis žaisliukas sugrąžina Ketei šiek tiek džiaugsmo. Miela smulkmenėlė stiprina viltį, tačiau Ketę kamuoja nerimas kaip išsaugoti vyro atminimą ir kartu kurtis naują gyvenimą...


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų