Kilnus Bunkaus ir jo sūnaus žingsnis sudomino tūkstančius: ir gera auklėjimo priemonė, ir paskata padėti

Verslininkas Danielius Bunkus kartu su sūnumi Kristupu ryžosi kilniam tikslui – „Facebook“ įkūrė specialų dalinimosi puslapį, kuris per mažiau, nei parą, jau pritraukė tūkstančius norinčiųjų dalintis gerumu.

5

Kaip naujienų portalui tv3.lt pasakojo pats verslininkas, abu su sūnumi tikisi, kad tai taps gražia tradicija.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Bunkus kartu su sūnumi Kristupu ryžosi kilniam tikslui: ir gera auklėjimo priemonė, ir paskata padėti

Apie savo ir Kristupo planą D. Bunkus paskelbė dar sekmadienį „Instagram“ asmeninėje paskyroje. „Mes su Kristupu FB paleidome labdaringą dalinimosi platformą „Dalinkimės Kalėdomis“. Ir visus kviečiame prie jos jungtis, kelti „išaugtus“ žaislus, o norintys, bet galbūt ne visuomet galintys savo mažuosius pradžiuginti kalėdinėmis dovanomis, rinktis, susisiekti su dovanotoju, ir atsiimti Kalėdų stebuklą savo mažiesiems. Tapkite kažkam Kalėdų stebuklu! Dalinkimės Kalėdomis“ – linkėjo D. Bunkus, pasidalijęs sūnaus nuotrauką.

Grupė sulaukė žaibiško populiarumo – čia prisijungė jau daugiau nei tūkstantis norinčių pasidalinti.

„Kiekvienais metais vis tiek dalinamės, ieškome, kam būtų galima duoti nereikalingus ar išaugtus daiktus, ypatingai, jei tie daiktai yra geri. Mes su Kristupu pagalvojome, kad prieš šventes būtų gera proga paskatinti ir kitus. Norėjome, kad būtų viena vieta, kur žmonės galėtų vieni į kitus kreiptis. Vieni – norėdami paimti, kiti – norėdami padovanoti. Bendrumo jausmas prieš šventes juk vis tiek stiprėja. Viską padarėme spontaniškai, bet ir patys labai nustebome, kaip aktyviai žmonės jungiasi, dovanoja, bendrauja tarpusavyje ir džiaugiasi šventėmis. Mums dėl to labai džiugu“, – šiandien pasakojo D. Bunkus.

Žinomas vyras džiaugėsi, kad nors idėja buvo jo, viską iki smulkmenų jiedu įgyvendino kartu su sūnumi. „Viską dėliojome, atrinkinėjome žaislus. Manau, kad tai vaikams, kaip auklėjimo priemonė, yra labai geras dalykas – ir tiems, kurie duoda, ir tiems, kurie gauna“, – pridėjo D. Bunkus.

Paklaustas, ar pats lengvai atsisveikina su nebereikalingais daiktais ar žaislais, prabilo ir D. Bunkaus sūnus Kristupas. „Atiduodu gana lengvai. Kartais jų gaila, bet kai kurie tėveliai neturi pinigų nupirkti žaislų savo vaikams, tad reikia daiktais dalintis. Surinkti tuos, kurių tau nereikia ir juos atiduoti. Tai – labai paprasta“, – gražiai kalbėjo berniukas.

REKLAMA

Paklaustas, ar tai taps gražia Danieliaus ir Kristupo tradicija, verslininkas atviravo, kad būtent tokį tikslą je ir turi. Taip pat jau gimė idėjų ateičiai. 

„Mes tikrai šią tradiciją tęsime ir kitais metais. Kilo minčių padaryti tai tiesiog kaip dalinimosi platformą. Juk yra daug daiktų, kurie tinkami ir seneliams, ir mažiau pasiturintiems. Ir lovos, ir baldai, ir televizoriai – kas tik nori. Neseniai mamai padovanojau naują televizorių, o dėl seno juk turi skambinti, kad atvažiuotų, jį paimtų, išsivežtų… O juk realiai galėtum jį kažkam padovanoti“, – savo idėja dalijosi D. Bunkus.

D. Bunkaus ir jo sūnaus Kristupo grupę galite rasti čia.


Rašyti komentarą...
A
Audronė
2020-11-30 23:38:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gera idėja!
Atsakyti
-1

R
Rita
2020-12-03 15:30:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas per źmones esam,jeigu tik kas nors ka gero sugalvoja,tai tuoj atsiranda tokiu ,kurie sukritikuoja,nors patys niekur ne piršto nepajudina. Jei nenori nesidalink niekas neprašo,atsiras tokiu ,net vaiku, kurie mielu noru padovanos kad ir naudota ,bet miela źaisla ,ar daikta. Juk yra vaiku ir senuku ,kuriuos tikrai pradźiugins bet koks demesys.
Atsakyti
-3

R
Rolanda
2020-12-04 13:37:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šaunuoliai
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų