Ne paltas, o skuduras: iš Bieberio žmonos buvo juokiamasi dėl drabužio pasirinkimo

Atlikėjo Justino Bieberio žmona Hailey jau seniai laikoma tikra stiliaus ikona. Tačiau visai neseniai ji dėl savo aprangos sulaukė nemažai kritikos. Gerbėjai ją negailestingai išjuokė.

Justinas Bieberis ir Hailey Bieber (nuotr. SCANPIX)
5

Modelis išėjo pasivaikščioti geltonu paltu, o jos įvaizdį tuoj pat išjuokė gerbėjai.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Justinas Bieberis su žmona

Hailey Bieber vaikščioti Niujorko gatvėmis pasirinko „Bottega Veneta“ paltą. Viršutiniai drabužiai, kainuojantys 9450 USD, nepatiko modelio gerbėjams, pranešė starhit.ru.

Šis paltas daug kritikos sulaukė dėl palte esančių kutukų. „Keista mada. Skuduras kaip grindims plauti“, „Hailey, žinoma, yra gražuolė, bet net ji negalėjo išsaugoti šio įvaizdžio“, „Ir man patinka apranga, nors kailis atrodo pigiai“, – nuomonėmis pasidalijo modelio gerbėjai.

Pati moteris buvo aiškiai patenkinta savo įvaizdžiu. Ji papildė išvaizdą geltonais kirptais marškinėliais ir mėlynais džinsais. Pasivaikščiojimo metu Hayley lydėjo apsaugos darbuotojas, tačiau Justino Bieberio nebuvo su žmona.

Gerbėjai taip pat gyrė modelį už karantino priemonių laikymąsi, mat, gatvėje ji vaikščiojo su apsaugine veido kauke. O „Instagram“ ji nuolat ragina gerbėjus būti atsargiems.

Tiesa, šiuo patu yra pasipuošusi ne tik ji. Dar visai neseniai atlikėja Rihanna įsiamžino žurnalo viršelio fotosesijoje, kurioje taip pat buvo su geltonos spalvos paltu.


Rašyti komentarą...
N
Niekus
2020-11-30 20:11:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Rašinėja. Paltas toks, kitoks. Su kutukais, be kutukų. Tuštybės mugė
Atsakyti
-1

N
Na
2020-11-30 20:45:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Juokinga skaityti. Nors tai ir kasdienybė. Gerbėjams nepatiko, gerbėjai išjuokė.. Tokie ten ir gerbėjai, kad išjuokė. O koks kieno reikalas, tiesa sakant? Daug daug tuštybės.Ir daug ekspertų visose srityse.
Atsakyti
-1

B
Bamperis
2020-11-30 12:12:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kad jis byberis ne bieberis rašytojai
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų