Tiesa apie Clooney: su moterimis įsipareigoti nenorėjo, bet draugams dovanojo milijonus

Aktorius George’as Clooney – ne tik pasiutusiai talentingas aktorius, bet ir be galo įdomi asmenybė, ką jau kalbėti apie asmeninį jos gyvenimą. Tiesa, jo meilės reikalai niekuomet neužsitęsdavo, iki tos akimirkos, kol nesutiko savo dabartinės mylimosios Amal.

4

Iki pat tos akimirkos George’as gyveno išties patrakusį gyvenimą.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Tiesa apie Clooney: su moterimis įsipareigoti nenorėjo, bet draugams dovanojo milijonus

2011 metais vienoje laidoje G. Clooney atskleidė, kad jo tėvas kartą jam liepė įdėmiai pasižiūrėti į savo priimamus sprendimus, kurie liečia jo romantinį gyvenimą. Ir iš tiesų – aktorių daugelis laikė svajonių vaikinu, kuris, panašu, niekuomet nė nesvajojo rimtai įsipareigoti.

Tiesa, George’as iš tiesų buvo vedęs dar ir anksčiau. Nuo 1989 iki 1993 metų jis buvo vedęs aktorę Talią Balsam. Deja, jų santuoka ilgai netruko. Tiesa, net ir po skyrybų pora palaikė ryšius, o vėliau apie tai prabilusi jo žmona juos netgi lygino su realybės šou herojais.

„George’as išties labai šarmingas – toks ir liko. Vėliau su juo dar dirbau“, – sakė Talia.

Moteris netrukus ištekėjo už „Mad Men“ žvaigždės Johno Slattery, tuo tarpu Clooney ir toliau susitikinėjo su kitomis moterimis. Netgi – su Kelly Preston, kuri vėliau tapo Johno Travoltos žmona. 

Tiesa, kai visas pasaulis ėmė galvoti, kad George’as jau niekuomet nebesusituoks, tą pripažino ir pats aktorius. „Iš tiesų, esu kur kas geresnis buvęs vaikinas, nei esantis santykiuose“, – 2000-aisias sakė jis.

Po skyrybų su Celine Balitran vyras moteriai netgi padėjo: „Ji dėl manęs persikėlė į Los Andželą. Jaučiausi privalantis užtikrinti jai gerą gyvenimo vietą, pinigų.“

Taip pat aktorius niekuomet neslėpė, kad svarbiau už viską jam – karjera. „Dievinu dirbti. Dievinu suktis filmavimo aikštelėje, bandyti sukurti kažką ypatingo. Tai – labai savanaudiškas gyvenimas“, – pripažino jis.

„Dėl to mano santykiai trunka 2–3 metus. Po to šios nepriklausomos moterys nusprendžia, kad metas juos pabaigti. Aš jų nekaltinu, kad iš santykių jos nori daugiau“, – pridėjo jis.

Vėliau aktorius susitikinėjo su Lisa Snowdown. Daugelis kalbėjo, kad poros santykiai nutrūko dėl to, jog britų modelis nesutiko persikelti gyventi į Los Andželą. „Mes su George’u dar kelis kartus bandėme būti kartu. Tačiau reikia suprasti, kad žmonės išsiskiria dėl kažkokios priežasties“, – sakė ji.

REKLAMA

O štai ilgiausi George’o palaikyti santykiai – su jo geriausiu draugu, Rande’u Gerberiu. Vyras – ne tik Cindy Crawford antroji pusė, bet ir ilgametis Clooney verslo partneris. Taip pat Meksikoje jiedu turi namus kaiminystėje. 

Įdomu tai, kad net buvusi jo mergina Celine yra sakiusi, kad George’ui draugai – svarbiausi. „Jis bendrauja su tais pačiais žmonėmis net 20 metų. George’as turi tą retą savybę nepamiršti žmonių kurie jam padėjo pačioje pradžioje“, – sakė ji.

Sunku patikėti, bet kartą aktorius 14 savo artimiausių draugų netgi padovanojo po milijoną, taip pat už juos mokėjo ir mokesčius. Tokiu būdu aktorius norėjo atsidėkoti už tai, kad kai jis persikėlė į Los Andželą, šie jam paėjo. 

O štai su kitomis dviem garsiomis moterimis – Nicole Kidman ir Michelle Pfeifer – aktorius netgi yra susilažinęs iš tūkstančio dolerių, jog sulaukęs 40 metų vis dar nebus vedęs. Žinoma, laimėjo pats George’as.


Rašyti komentarą...
A
Arvydas
2020-11-29 13:11:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nes skyrybos kainuos milijonus..
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų