Supermodelio Crawford dukra Kaia seka motinos pėdomis: paaiškino, kodėl nesilaiko jokių dietų

Jau kurį laiką Kaia Gerber vardas skamba užsienio žiniasklaidoje – žavi 19-metė užkariauja mados olimpą. Tiesa, tuo stebėtis neverta, mat jos mama – dar garsesnis modelis, Cindy Crawford. 

Cindy Crawford ir Kaia Gerber (nuotr. SCANPIX)
5

Vis dėlto ką iš tiesų žinome apie gražuolę?

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Supermodelio Crawford dukra Kaia seka motinos pėdomis: paaiškino, kodėl nesilaiko jokių dietų

Pasirodo, kad Kaia dievina skaityti ir „Instagram“ netgi turi subūrusi savo knygų klubą. Sunku patikėti, tačiau net ir mados savaitės metu, kitaip nei kiti modeliai, Kaia dažnai nufotografuojama su knyga pašonėje. 

O per karantiną mergina netgi kas savaitę siūlydavo savo sekėjams knygas ar darydavo tiesiogines „Instagram“ transliacijas, kurių metu diskutuodavo su rašytojais ar draugais apie mėgiamus kūrinius. 

Kaia yra ir ganėtinai muzikali – mergina moka groti gitara. Anksčiau K. Gerber yra pasakojusi, jog užaugo su „Rolling Stones“ ir „Led Zeppelin“ muzika. Vis dėlto ji klauso ir šiomis dienomis populiarių atlikėjų, tokių, kaip Storzmy, Skepta, Billie Eilish. 

Taip pat jos kūną puošia galybė tatuiruočių. Tiesa, jos tatuiruotės – ganėtinai mažos ar minimalistinės. Ir nors nė viena jos tatuiruotės reikšmė nėra žinoma, gražuolė tikina, kad kiekviena yra susijusi su tam tikru prisiminimu. 

Visai kitokias tatuiruotes renkasi jos brolis Presley. Vaikinas turi ant kūno išsitatuiravęs žodžius „nesuprastas“ bei didžiulę žvaigždę ant veido.

Nepaisant to, kad yra garsus modelis, ir turi prisižiūrėti savo kūno formas, Kaia dievina maistą. Negana to, ji prisipažino kiekvieną dieną valganti makaronus.

„Negaliu ištverti dienos be makaronų. Makaronai su degtinės padažu yra mano mylimiausi, o taip pat juos moku pasiruošti sau ir pati. Labai svarbu mokėti tinkamai paruošti makaronus, nes tai daryti gali bet kuriame pasaulio kampelyje. Tai – lengva, greita ir visiems patinka“, – sakė ji.

Šiuo metu mergina stengiasi savęs neriboti ir pripažįsta, jog kol kas jos medžiagų apykaita yra puiki. „Jei yra picos arba ledų, aš tikrai tai valgysiu. Jei nevalgysi to tada, kada esi paauglys, tuomet kada?“ – interviu užsienio žiniasklaidai yra sakiusi Kaia.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų