TV3 ketvirtadienį siūlo praleisti su realybės šou, filmais ir serialais

TV3, TV6, TV8, TV3 Play ir Go3 siūlo realybės šou „Pragaro kelias“, lietuvišką serialą „Moterys meluoja geriau“, įtempto siužeto filmus: „Tamsos pakraštys“ ir „Kietas riešutėlis. Puiki diena mirti“ bei filmas romantikos mėgėjams - „Meilė po vaivorykšte“. 

TV3 siūlo (nuotr. Organizatorių)

16.00 val. per TV3 Play – laida „Pragaro kelias“. Tūkstančiai vairuotojų veža krovinius magistrale, esančia Kanadoje, Britų Kolumbijos provincijoje, nerimaudami dėl šiame kelyje dažnai pasitaikančių nelaimių. Tačiau „Pragaro kelio“ gelbėtojai - sunkiųjų transporto priemonių gelbėjimo ir nuvilkimo tarnyba „Jamie Davis Motor Truck“ – šį maršrutą pažįsta daug geriau už vilkikų vairuotojus ir tikrai žino kaip jį įveikti. Tad realybės šou „Pragaro kelias“ bus atskleistos žiaurios oro išdaigos, beviltiškiausi atsitikimai ir realios gelbėjimo situacijos.

TV3 siūlo

20.30 val. per TV3 serialas „Moterys meluoja geriau“. Meda ir vėl it feniksas iš pelenų tikisi pakilti, kai pasiekusi finansinį bankrotą, netikėtai laimi loterijoje, ne vieną milijoną eurų. Tačiau, pinigai pasirenka kitą šeimininką – Robertėlį. Jis ne tik praturtėja, bet ir nutaria vesti. O Meda jaučiasi vieniša, nors į jos gyvenimą sugrįžta paslaptingas tėvas ir dar paslaptingesnė sesuo Natalija. Tarp Donato ir Ievos užsimezga artimi santykiai, tačiau jų meilei teks nemažai išbandymų. Galina, nebeatlaikiusį Adamo pavydo, nusprendžia likti viena.

21.00 val. per TV6 kriminalinis, mistinis filmas „Tamsos pakraštys“. Bostono policijos žmogžudysčių skyriaus veteranas Tomas Kreivenas dirba su ypatingai svarbiomis vyriausybės užduotimis. Be darbo jo gyvenimui prasmės suteikia tik dukra Ema, kurios paskutinis apsilankymas baigiasi tragiškai – ant namų slenksčio ji nušaunama tėvo akyse. Šio įvykio palaužtas Tomas imasi savarankiškai tirti nusikaltimą ir detalė po detalės atskleidžia valdžios korumpuotus sandorius ir slaptus politinius suokalbius.

TV3 siūlo

22.00 val. per TV3 veiksmo, trileris „Kietas riešutėlis. Puiki diena mirti“. Kad galėtų Maskvoje padėti savo nenuspėjamam sūnui Džekui, Džonas Makleinas pirmą kartą ryžtasi vykti į svečią šalį, neįtardamas, kad Džekas iš tikrųjų yra profesionalus CŽV agentas, kurio užduotis - padaryti galą atominių ginklų vagystei. Iki tikro karo tiksint sekundėms, abu Makleinai veikdami savo, atrodytų, nesuderinamais metodais, kovoja su rusų nusikaltėliais ir tampa nesustabdomais didvyriais.

21.00 val. per TV8 melodrama „Meilė po vaivorykšte“. Liusė – pradinių klasių mokytoja, praradusi viltį kažkada sutikti jai skirtą vyrų. Tačiau kai į miestelį atsikrausto gydytojas Džekas su dukra, moters gyvenimas prisipildo džiugesio.


Rašyti komentarą...
T
TV3,
2020-11-26 10:44:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
nepaminėjo, kad realybės šou, filmus ir serialus reiks žiūrėti ilgiau, dėl reklaminio turinio:(
Atsakyti
0

A
As
2020-11-26 10:57:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tik tie filmai seni kaip mamuto š.
Negi neuzdirba kanalas kazkam nauja.
Jug rodot 20 metu senumo filmus.
Na arba reklamas, tarp ju koks filmas ar laida
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų