Neeiliniai laikai reikalauja neeilinių sprendimų: žinomos moterys rado būdą, kaip pabūti kartu šventiniame vakarėlyje

Žinomos moterys ir influencerės jau įsileido į savo namus kvapnią žiemos švenčių nuotaiką. Auksinio virtualaus kalėdinio vakarėlio dalyvės tarpusavyje bendravo apie šventinius desertus ir jais kvepiančias grožio priemones, rašoma pranešime spaudai.

11

Virtualus vakarėlis sudomino Liuciną Rimgailę, Ingridą Martinkėnaitę, Viktoriją Šaulytę, Indrę Trusovę, Justiną Gafaro, Minervą ir kt. Virtualiu būdu žinomoms moterims buvo pristatytos „L‘Occitane“ šventinės kosmetikos produktų kolekcijos.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Neeiliniai laikai reikalauja neeilinių sprendimų: žinomos moterys rado būdą, kaip pabūti kartu šventiniame vakarėlyje

Prieš pat vakarėlį, vykusį „Zoom platformoje“, jo dalyvės gavo specialius siuntinukus, kuriuos organizatorių prašymu, galėjo išpakuoti tik prieš pat virtualią šventę. Štai kodėl vyravo nesuvaidinta šventinė nuotaika: koučerei Dianai Nižnik ekrane pristatant naujoves, dalyvės iš karto ir pačios galėjo testuoti grožio naujienas. Antroji virtualaus vakarėlio dalis, tikrąja šio žodžio prasme, buvo ypatingai saldi, mat iš atsiųstų dovanų dėžučių moterys traukė tradicinius Provanso krašto kalėdinius migdolo formos sausainius ir gardžiais visos drauge jais mėgavosi. 

Saldžiąja vakarėlio dalimi pasirūpino desertinių įkūrėja ir komunikacijos trenerė Liucina Rimgailė. Jos desertinėje ir buvo ruošiami šventiniai „Calissons“, maloniai nustebinę šventės dalyves. „Paruošėme tikrus prancūziškus skanėstus. Mums tai buvo tikrai nemažas iššūkis, teko gerokai pasidomėti, kaip pagal visas taisykles jie yra ruošiami Prancūzijoje. Bet kuriuo atveju, sakyčiau, šis desertas idealiai tinka moterims, nėra itin kenksmingas jų figūroms, mat pagamintas iš cukruotų vaisių ir smulkintų migdolų“, – šypsodamasi sakė Liucina, sutikusi šio skanėsto receptu pasidalinti ir su skaitytojais. Pasak L. Rimgailės, jai pačiai labai svarbu, kad Kalėdų stalas būtų gražus, šventiškai papuoštas, su išblizgintomis taurėmis ir įrankiais, kruopščiai išlyginta tekstile, žvakėmis ir viena kita minimalia dekoracija. 

Komunikacijos trenerė virtualios konferencijos dalyvėms taip pat pasakojo apie autentiškumą socialiniuose tinkluose: kaip jį atrasti ir paskui jo nepamesti.

Atlikėja ir tinklaraštininkė Ingrida Martinkėnaitė mano, jog desertas per žiemos šventes turėtų būti lengvas ir švelnus, nes ir taip šventinis stalas būna nuklotas „rimtais“ patiekalais. Štai kodėl greičiausiai rinkčiausi želė su vaisiais ir uogomis.

REKLAMA

„Želė pagaminti, žinoma, moku ir aš pati, ir net mano vyresnėlė dukra, tačiau per Kalėdas desertus gamina mano mama. Vaišinamės aguonų vyniotiniu, pagamintu pagal močiutės receptą, ir pyragėliais, su pačiais įvairiausiais įdarais”, – pasakojo I. Martinkėnaitė, kurią nustebino naujoji namų kvapų kolekcija, dvelkianti trylika prancūziškų desertų aromatais.

V. Šaulytė-Mockė mano, jog kalėdinis desertų stalas turi atspindėti šeimą bei jos skonius, pasaulėžiūrą ir gyvenimą.

„Man asmeniskai labai žavu, kai desertus dekoruojame ar ruošiame visi drauge. Manau, kad desertai labai gerai apibūdina žmones. Itin mėgstu minkštus ir purius keksus, imbierinius meduolius, cinamonines bandeles ir karštą šokoladą būtent šiuo šventiniu žiemos laikotarpiu. Beje, pati moku kepti keksiukus bei imbierinius sausainius, kuriuos mėgstu dovanoti giminaičiams”, – sakė Viktorija.

Vakarėlyje dalyavusi mitybos konsultantė Indrė Trusovė teigė, esanti įsimylėjusi balansą: „Manau, kad jis žaviausias tada, kai jame yra kuo didesnė įvairovė. Tad mūsų šeimoje per Kalėdas būna mažiausiai du desertai. Vieną gamina mano mama arba anyta, dažniausiai tai būna įvairūs pertepti vafliukai, tinginys. Na, o aš, kaip dietistė gaminu ką nors sveikatai palankaus, ypatingai visi yra pamėgę mano ruošiamą gaivų varškės, uogų ir želė tortą.“ 

Grožio naujienomis besidominčioms moterims virtualaus vakarėlio metu buvo pristatyti „L‘Occitane“ specialūs Advento kalendoriai. Prancūzų kosmetikos kompanija šventėms atnaujino ir glamūrinę savo liniją „Terre de Lumiere“ bei pristatė „Sparkling“ kolekcijos produktus. Namų kvapų linija, šįkart įkvėpta Provanso tradicinių šventinių desertų. „Rose Callison“ linijos produktai dvelkia rožėmis ir tradiciniu prancūzišku delikatesu. Naujieji taukmedžio produktai praturtinti bergamote, o citrusiniuose žiemos aromatuose susilieja verbenos ir mandarinų natos.

Vakarėlis vyko auksinės „L‘Occitane“ savaitės metu, štai kodėl dalyvių aprangos kodas buvo būtent auksiniai atspalviai. Auksinę savaitę perkant salonuose ir internetu visoms prekėms taikoma 20 proc. nuolaida, 30 proc. – dovanų rinkiniams.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų