TV3 antradieniui siūlo publicistiką, futbolą ir filmus 

TV3, TV6, TV8, TV3 Play ir Go3 siūlo sukrečiančias istorijas laidoje „Prieš srovę“, UEFA čempionų lygos rungtynės. „Manchester United FC“„İstanbul Basaksehir FK“, veiksmo serialą „Skorpionas“ bei kriminalinę dramą „Pabėgimas į Galvestoną“.

13.30 val. per TV3 Play – serialas „Skorpionas“. Šio serialo pagrindinio herojaus portretą įkvėpė realus žmogus – Airijoje gimęs Walteris O´Brienas, kurio IQ yra vienas aukščiausių pasaulyje – 197, tuo tarpu Alberto Einsteino, kaip tvirtinama, buvo 160. Dar vaikas jis buvo suimtas FTB už tai, kad įsilaužė į NASA svetainę. O į suaugusį Walterį valdžios atstovai kreipėsi jau patys, prašydami sukurti supergenijų komandą, kuri galėtų padėti šaliai kritinėse situacijose.

19.30 val. per TV3 publicistinė laida „Prieš srovę“. Didžiulę patirtį turinti žurnalistė, laidos vedėja Audrė Kudabienė kaskart pristato aktualiausias, skaudžiausias, rezonansines istorijas. Laidoje nagrinėjamos paprastiems žmonėms rūpinčios temos, aktualiausi visuomenės klausimai, tiriami įvykiai valdžios koridoriuose, atskleidžiami faktai apie nelaimes ir nusikaltimus. Publicistinės laidos komanda sako, kad plaukiančių prieš srovę yra ne vienas: „Jie rizikuoja, bet už teisybę kovoja. Kasdienybėje susidūrus su neteisybe, mes raginame nenuleisti rankų“.

21.00 val. per TV8 drama „Priešrinkiminiai pažadai ir kitos melagystės“. Ebė ir Gregas – aršiausi konkurentai dėl valdžios posto. Jie tiesiog negali pakęsti vienas kito. Ir tam yra paaiškinama, svari priežastis – anksčiau jie buvo pora. Paaiškės, kad ir vėl jiems teks susigiminiuoti, nes Ebės mama Gven ir Grego tėtis Leo praneša ketinantys tuoktis. Vaikus ši naujiena tiesiog nudilgina. Negi dabar reiks laiką leisti kartu? Abu jaučia, kad skyrybų žaizdos dar neužgijusios. Tėvai tikisi sutaikyti konkuruojančius vaikus, todėl pakviečia juos praleisti savaitgalį kartu ir taip išspręsti visus konfliktus. Deja, politinė kova ir viešųjų ryšių patarėjai konkurenciją tik dar labiau kaitina. Nepanašu, kad Ebė ir Gregas galėtų susitaikyti, nebent suveiks slaptas Ebės sesers Izabelės planas... O posto siekiantys kandidatai turi tik vieną bendrą norą, kad jų tėvų vestuvės vyktų bent jau po rinkimų ir nepakenktų rinkiminėms kampanijoms. Ar jų noras išsipildys, o gal viskas paklius į pirmuosius puslapius?

REKLAMA

21 val. per TV6 kviečiame žiūrėti dokumentinę laidą apie Lietuvos futbolą „Tikslo link“. Pirmos lygos futbolo klubas iš Kauno siekia tikslo patekti į aukščiausią Lietuvos futbolo lygą - A lygą. Šis kelias prasidėjo mėgėjų pirmenybėse ir per 11 metų klubas laimėjo visas žemesnes lygas. Liko paskutinis etapas. Išskirtiniai vaizdai iš komandos rūbinės, atviri pokalbiai, pergalės džiaugsmas ir pralaimėjimo nusivylimas – nuo pirmos sezono treniruotės iki paskutinio teisėjo švilpuko.

21.45 val. per TV6 UEFA čempionų lygos rungtynės. „Manchester United FC“ – „İstanbul Basaksehir FK“. 

22.00 val. per TV3 drama, kriminalinis filmas „Pabėgimas į Galvestoną“. Alkoholio liūne skendintis samdomas žudikas patenka į savo boso nemalonę. Išsigelbėjimas vienintelis: jis privalo išnykti amžiams. Mėginant pabėgti, jis išgelbėja prostitutę iš nelaisvės ir pasiima ją kartu į Galvestono miestelį Teksaso valstijoje. Čia bėglių pora atranda stiprybę vienas kitame, tačiau tikra laisvė sunkiai apčiuopiama: juos persekioja ne tik pavojingi nusikaltėliai, bet ir jų pačių praeities šešėliai. Benas Fosteris kriminalinėje veiksmo dramoje – „Pabėgimas į Galvestoną“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų