Nuo 68-erių milijardierius Caudwello besilaukianti mylimoji Modesta pasidalijo augančio pilvuko nuotraukomis

37-erių lietuvė dviratininkė Modesta Vžesniauskaitė ir jos mylimasis 68-erių milijardierius Johnas Caudwellas plačiai aptarinėjami ne tik britų, bet ir viso pasaulio žiniasklaidoje. Kiek daugiau nei prieš savaitę jie užsienio žurnalui davė išskirtinį interviu bei atskleidė, jog jiedu laukia šeimos pagausėjimo.

Johnas Caudwellas aprodė savo jachtą  (nuotr. Instagram)
11

Dabar moteris paviešino ir suapvalėjusio pilvuko nuotraukomis.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Johnas Caudwellas taps tėvu

Moteris intagrame pasidalijo su gerbėjais išskirtinės fotosesijos kadrais, kuriuose taip pat pozavo su mylimuoju.

Kaip pranešama, jiems pavasarį gims sūnus.

„Labai nekantrauju. Dauguma vyrų mano, kad jų tėvystės vargai užsibaigia sulaukus 50-ties, tačiau man prieš akis nusimato dar daug smagių įvykių, todėl reikia geros savijautos bei sveikatos. Prisidėsiu prie kūdikio auginimo viskuo, kuo tik galėsiu, kaip ir tuomet, kai gimė kiti mano vaikai. Labai laukiu visų tų magiškų momentų pasikartojimo“, – sakė J.Caudwellas.

Milijardierius jau turi penkias atžalas, o Modestai šis vaikelis taip pat nebus pirmasis. Ji jau augina 8-erių sūnų.

J. Caudwellas – garsus britų verslininkas, įmonės „Phones 4u“ įkūrėjas bei dosnus filantropas. Į jo parankę įsikibusi M. Vžesniauskaitė ne ką mažiau titulų turinti profesionali dviratininkė, kuri 2008 metais dalyvavo net Olimpinėse Pekino žaidynėse.

Iškilmingą vakarą patiems akyliausiems pro akis neprasprūdo įspūdingas Modestos žiedas ant rankos su prabangiu deimantu, tačiau pora patikino, kad tai tikrai ne sužadėtuvių žiedas, o miela dovana.

REKLAMA

Po J. Caudwello skyrybų 2014 m. lietuvaitė yra pirmoji jo širdies draugė. Su buvusia žmona, Claire Johnson, milijardierius pragyveno 15 metų.

Panevėžyje gimusi ir 20 metų sportu užsiiminėjanti Modesta augina sūnų Leonardo, kurio susilaukė su buvusiu vyru, profesionaliu italų dviratininku Corrado Salemi.

Anot 67-erių vyro, jis nori, kad ši jachta taptų pasilinksminimų vieta, kurioje būtų puikus maistas ir daugybę pramogų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų