TV3 antradieniui siūlo publicistiką, krepšinį ir filmus

TV3, TV6, TV8, TV3 Play ir Go3 siūlo kultinę publicistinę laidą „Prieš srovę“, dramos mylėtojams serialą „Pavogtas likimas“, kvapą gniaužiančius filmus: „Trys dienos nužudyti“ir „Nakties klajūnai 2“ bei krepšinį.

„Eurolyga“ (nuotr. Organizatorių)

15.00 val. per TV8 dramos serialas „Pavogtas likimas“. Sužinojusi, kad turi seserį dvynę, Paola, pirmoji Meksikos ponia, nusprendžia paaukoti jos gyvybę vardan savo nerūpestingo gyvenimo su meilužiu. Seseriai Paulinai išgyvenus pasikėsinimą ir užėmus pirmosios Meksikos ponios vietą, moterų laukia įnirtingas karas.

TV3 siūlo

19.30 val. per TV3 ir 20.30 val. per TV3 Play – laida „Prieš srovę“. Didžiulę patirtį turinti žurnalistė, laidos vedėja Audrė Kudabienė kaskart pristato aktualiausias, skaudžiausias, rezonansines istorijas. Laidoje nagrinėjamos paprastiems žmonėms rūpinčios temos, aktualiausi visuomenės klausimai, tiriami įvykiai valdžios koridoriuose, atskleidžiami faktai apie nelaimes ir nusikaltimus. Publicistinės laidos komanda sako, kad plaukiančių prieš srovę yra ne vienas: „Jie rizikuoja, bet už teisybę kovoja. Kasdienybėje susidūrus su neteisybe, mes raginame nenuleisti rankų“.

21.00 val. per TV6 veiksmo filmas „Trys dienos nužudyti“. Šiame kvapą gniaužiančiame veiksmo trileryje Kevinas Costneris – pavojingas tarptautinis šnipas, pasmerktas palikti savo rizikingą gyvenimą ir atkurtų santykius su nutolusia žmona ir dukra, kurias jis laikė atokiai nuo savęs, kad apsaugotų nuo pavojaus. Tačiau pirma jis turi atlikti paskutinę užduotį, net jei tai reiškia žongliravimą dviem sunkiomis užduotimis: medžioti pasaulyje nuožmiausią teroristą ir pirmą kartą per dešimtį metų prižiūrėti savo paauglę dukrą, kol jo žmona išvykusi.

REKLAMA

„Eurolyga“

22.00 val. per TV3 kriminalinis filmas „Nakties klajūnai 2“. Žiaurus žudikas ima persekioti Detroito narkotikų skyriaus detektyvo Marčio Kingstono komandą. Šis prašo kolegos pagalbos. Jie ima rinkti įkalčius, tačiau netikėtai sužino apie sąmokslą, kurį atskleidus posto netektų ne vienas pareigūnas.

Go3 siūlo žiūrėti – „Eurolygą“. Rokas Giedraitis – prieš Edgarą Ulanovą. Šių lengvųjų puolėjų akistata įvyks šį vakarą, kai Eurolygos rungtynėse Vitorijos „Baskonia“ namie žais su Stambulo „Fenerbahce“. Tiesioginę transliaciją stebėkite nuo 21:15 val., per Go3. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų