Stulbinantys moterų pokyčiai: numetė virš 100 kilogramų

Populiarus TV realybės šou padeda nutukusiems žmonėms sulieknėti ir pagerinti jų sveikatą. Dalyviai šokiruoja žiūrovus skaičiais svarstyklėse, kurie dažnai viršija net 270 kilogramų. Milijonai žiūrovų negali likti abejingi, juos stebina, kaip tokie žmonės gyvena ir įveikia sunkumus.

Zsalynn Whitworth (nuotr. facebook.com)

Šioms moterims pavyko numesti svorio, pagerinti savo sveikatą ir visiškai pakeisti savo gyvenimą.

Amber Rachdi

Amber Rachdi buvo antsvorio neturinti mergina, kuri save guosdavo maistu. Kai Amber sukako 24-eri jos svoris buvo kritinis – apie 300 kilogramų. Ji persikėlė iš nuomojamo buto tėvus, nes nebegalėjo savimi pasirūpinti. Jos dienos racioną sudarė 4 milžiniški valgiai, o tarp jų ir daugybė saldumynų. Kai moteris prisijungė prie projekto, jai teko atsisveikinti su šiuo gyvenimo būdu. 

Jai buvo atlikta skrandžio mažinimo operacija ir sudaryta programa. Moteris pradėjo lankyti sporto salę ir terapeutą, rezultatai buvo nuostabūs. Praėjus vos 6 mėnesiams po operacijos, A.Rachdi atsikratė daugiau nei 88 kg, o po metų – dar 55 kg. Netekusi svorio moteris išsiskyrė su savo vaikinu, kuris neprieštaravo jai priaugti svorio ir ištekėjo už kito vyro.

Amber Rachdi

Susan Farmer

Susan Farmer svajojo numesti papildomą svorį ir milžinišką pilvą. Tai jai buvo tarsi išėjimas iš kalėjimo, į kurį ji pateko dėl savo valgymo sutrikimo. Susan buvo atlikta skrandžio mažinimo operacija, ekspertai pakeitė moters mitybos įpročius. Ji taip pat pradėjo reguliariai atlikti fizinius pratimus. Moteriai pavyko numesti 184 kilogramus. Susan pamėgo plaukioti baseine ir aktyviai leisti laiką sporto salėje. S.Farmer buvo atlikta plastinė operacija, kurios metu pašalinta papildoma oda. Pirmas dalykas, kurį ji nusipirko, buvo džinsai, kuriuos paskutinį kartą ji dėvėjo vidurinėje mokykloje.

REKLAMA

Susan Farmer

Nikki Webster

 

Nikki Webster buvo 33-ejų, kai suprato, kad yra priklausoma nuo maisto ir jos gyvybei gresia pavojus. Viskas prasidėjo nuo to, kad tėvai leido jai valgyti viską, ko ji norėjo, moteris savęs nebesuvaldė. Būdama 33-ejų ji svėrė 294 kilogramus ir vos galėjo atsistoti ar atsikelti be kieno nors pagalbos. Tik tada Nikki tėvas ją nuvežė į ligoninę atlikti skrandžio mažinimo operaciją, tačiau prieš operaciją ji turėjo pati atsikratyti daugiau nei 45 kilogramų, kitaip moteriai grėsė pavojus gyvybei. Po psichoterapijos kurso ji laikėsi naujos dietos ir atliko daug pratimų sporto salėje. Ji prarado dar 90 kilogramų, sutiko žmogų, kurį įsimylėjo ir ištekėjo. Dabar jos svoris yra 106 kilogramai, ji yra kaip niekad laiminga ir propaguoja sveiką gyvenimo būdą.

Nikki Webster

Zsalynn Whitworth

 

Kai Zsalynn Whitworth priėmė sprendimą mesti svorį, vyras jos nepalaikė. Jis sakė, kad myli dideles moteris ir jei žmona numes svorio, jis jai nebepatiks. Vyras net bandė sabotuoti Z.Whitworth bandymus numesti svorio, atsisakė jai pirkti sveikų maisto produktų. Po metų kovos su papildomu svoriu moteris išsiskyrė su vyru, sutiko naują meilę ir toliau gerina savo sveikatą.

Zsalynn Whitworth


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų