Gražuolė tikina, kad jos išvaizda trukdo susirasti darbą: darbdaviai už tobulą makiažą ją „teisia“

Lietuvoje prieš kelis metus garsiai nuskambėjo istorija, kurios metu mergina, vardu Emma, tikino, jog yra pernelyg graži, kad susirastų darbą. Ir nors tąkart daugeliui tai kėlė šypseną, neseniai panašia istorija pasidalijo ir užsienio žiniasklaida.

13

Influencerė iš Australijos Emmai galėtų pritarti, mat jai darbą susirasti buvo sunku dėl labai panašių priežasčių – bent jau taip tikina ji pati.

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Gražuolė tikina, kad jos išvaizda trukdo susirasti darbą: darbdaviai už tobulą makiažą ją „teisia“

Maria Thattil visai neseniai tapo „Mis Universe Australia“, tačiau jos pasiekimai – ne ką mažesni. Mergina yra baigusi psichologijos mokslus, turi magistro laipsnį žmogiškųjų išteklių valdyme.

Šiuo metu būtent šioje srityje mergina ir dirba, vis dėlto ji prisipažįsta, kad praeityje rasti tinkamą darbovietę jai buvo sunku, mat darbdaviai dažnai ją savotiškai „teisdavo“ už tobulą makiažą ir bendrą įvaizdį.

„Vos pradėjus karjerą, kai dar atlikau praktiką, man buvo pasakyta, kad žmonėms turiu būti ypatingai maloni, nes esu graži – kitaip visi galvos, kad esu snobė“, – pasakojo ji.

Įdomu tai, kad tokią frazę jai pasakė būtent moteris. O štai vyrai dažnai komentuodavo Marios makiažą ir pastebėdavo tai, kad jai itin rūpi, kokia drabužiais ofise yra pasipuošusi.

Negana to, vienąkart jos darbdavys yra pasakęs, kad, tikriausiai, ji darbą gavo tik todėl, jog puikiai atrodo, nė nepaisant to, kad priėmimo į darbą interviu buvo atliktas telefonu, ir dar –moters.

„Manau, kad dabar visuomenėje grožio standartai keičiasi, tačiau kai kas – pavyzdžiui, mano kūno spalva, ar faktas, kad turiu didesnes lūpas – yra siejami su mada ar faktu, kad tai tiesiog laikoma grožio simboliu“, – sako ji.

Tad nors neseniai tapo tituluota gražuole, Maria tikino, kad „Mis Universe Australia“ konkursas nebuvo vien tik apie grožį. Anot jos, žmonės, kurie teigia, kad konkurse svarbus tik grožis – ir kad būtent dėl to ji tapo nugalėtoja – prieštarauja jos pačios darbo etikai ir apskritai tam, kuo ji tiki.

Tiesa, gražuolė neslepia suprantanti, kad ji paprasčiausiai atitinka šių dienų grožio standartus. „Turiu tai panaudoti kalbėdama apie dalykus, kurie iš tiesų yra sbarbūs, tačiau lygiai taip pat esu patyrusi daug išankstinių nusistatymų“, – šnekėjo ji.

„Esu daug kur nepakviesta vien jau todėl, kad ne visuomet atitikdavau įsivaizdavimą, ką reiškia būti sėkmingai, gražiai, vertingai ar vertinamai“, – apmaudą liejo ji.

Daugiau merginos akimirkų – nuotraukų galerijoje.


Rašyti komentarą...
R
Rolis
2020-11-24 11:19:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tokiu grazuoliu pilni kaimai
Atsakyti
-2

V
Vat
2020-11-24 08:55:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ne visiems graži. Nepatinka veido forma ir lūpos .Mergaičiukė kiaušiniams gerti...
Atsakyti
-1

A
Aha
2020-11-24 10:30:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
bepape pamaiva...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų