Iš senos svetainės – į neatpažįstamai atnaujintą valgomojo bei poilsio zoną

TV3 bei laida „Namų idėja su IKEA“ šį kartą svečiuosis Klaipėdoje, pas veiklią ir kūrybingą moterį Jurgitą. Ji šiuo metu išgyvena tikrą pokyčių etapą: po 20 metų atsisveikino su darbu ir nutarė atsinaujinti namus.

TV3 laida „Namų idėja su IKEA“ (nuotr. Organizatorių)
6

Jurgita – itin meniškos prigimties. Ji kuria eiles, turi daugybę kitų pomėgių: užsiiminėja joga, meditacija, važinėja į rašymo stovyklas. Dabar moteris nusprendė keisti gyvenimą iš esmės. Palikusi darbovietę, kurioje ji išdirbo net 20 metų, ryžosi ir kitam kardinaliam pokyčiui – atnaujinti 15 metų neremontuotą svetainę.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. TV3 bei laida „Namų idėja su IKEA“

Šiam pokyčiui ji ruošėsi jau kuris laikas: „Praėjusią vasarą svarsčiau – ar keliauti į Siciliją, ar kažkaip pasigražinti kambarį. Pasirinkau kelionę, bet štai kaip gerai savaime viskas išėjo“, – šypsosi Jurgita.

Moteris užaugino du sūnus. Vienas iš jų jau yra sukūręs šeimą, tačiau jauniausias sūnus, kuriam 18 metų, gyvena kartu. Jurgitos svajonė, jog svetainė būtų kartu ir valgomasis, kuriame patogiai prie vieno stalo galėtų tilpti susirinkusi visa šeima.

„Mano vizija ir svajonė, kad svetainė kartu būtų ir valgomuoju. Labai reikėtų valgomojo stalo. Taip pat, kambarys atrodo tamsokas, norėčiau šviesesnių spalvų“, – savo norus vardijo Jurgita.

Moteris sakė, jog vienam iš jos sūnų šiame kambaryje esanti, jau sulūžusi sofa kelią alergiją ir tiesiogine, ir perkeltine prasme – jis pradeda čiaudėti vos atsisėdęs ant jos. Greičiausiai taip yra dėl per daugybę metų joje prisikaupusių dulkių. Tad vienas pagrindinių Jurgitos norų – pakeisti sofą.

Prie Jurgitos pokyčių įgyvendinimo prisidės taip pat klaipėdietė – IKEA interjero dizainerė Raimonda. Ji sako, jog visi Jurgitos norai kambaryje gali būti įgyvendinti. Be to, Raimonda prisilies ir prie dar vienos užmirštos erdvės, paverstos kone sandėliuku – balkono, taip tarsi pratęsdama svetainę.

Kaip interjero specialistei sekėsi sukurti jaukų ir komfortišką svetainės kambarį žiūrėkite jau šį penktadienį 17:55 val. per TV3.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų