Norvilai pristatė naują šeimos narį: „Čia mūsų trečias sūnus“

Šio vakaro „Gero vakaro šou“ laidoje apsilankė scenos numylėtiniai Renata ir Deivis Norvilai, kurie prabilo ne tik apie savo laisvalaikį mylimoje sodyboje Zarasuose, bet ir pristatė naują šeimos narį.

Kaip juokėsi atlikėjai, tai – trečiasis jų sūnus.

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Norvilai pristatė naują šeimos narį: „Čia mūsų trečias sūnus“

O iš tiesų naujasis šeimos narys – įspūdingai atrodantis Bavarų pėdsekys, šuo Leksas. „Aš labai norėjau „Lexus“, bet vyras šuniuką nupirko“, – apie šuns vardo kilmę juokavo R. Norvilė.

Laidos metu paaiškėjo, kad Deivis itin mėgsta medžioklę, o su Leksu „medžioti“ eina ir vaikai. Tiesa, kaip pastebėjo Renata, jie medžioja tik žalčius, paukščius ir visi kieme nuvalgo žemuoges.

„Žalčiai tikrai labai pamėgę mūsų teritoriją, Renata pastoviai pasigauna. Bet jų šiais metais ne tik pas mus labai daug“, – pastebėjo Deivis.

Vėliau prabilęs apie medžioklę jis sakė, kad jos metu turi vieną pomėgį: „Aš labiau fotografuoju medžioklėje, negu šaudau. Man sako, klausyk, vaikeli, tu 50-tą kartą išeini į lauką – kada tu šausi? Bet aš fotografuoju, man labai gražu, smagu pabūti gamtoje.“

Laidos vedėjas Justinas Jankevičius netrukus pajuokavo, kad eiti į medžioklę ir fotografuoti yra tas pats, kaip eiti žvejoti į jūrų muziejų. O štai Deivis visam tam turėjo paaiškinimą: „Žvejyboje tu gali žuvį pagauti ir ją paleisti, o medžioklėje paleisti negali.“

Pora laidos metu atskleidė, kad Zarasuose jie ypatingai atsipalaiduoja, apie nieką nesuka sau galvos. „Aš iš tiesų nesiskutu. Ten labai gera. Labai gera negalvoti apie tai, kaip tu atrodai. Tu esi tiesiog gamtoje ir tau niekas daugiau nerūpi“, – sakė jis.

REKLAMA

Mindaugo Stasiulio paklausta, ar būdama tokia elegantiška moterimi prie ne itin pasipuošusio Deivio ji jaučiasi gerai, R. Norvilė kvatojo: „Tai aš irgi nesiskutu tada. Jeigu jis taip vaikšto, tai kam man?“

Visą ištrauką iš laidos „Gero vakaro šou“ pamatysite peržiūrėję vaizdo įrašą straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
D
D
2020-10-21 23:08:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuostabi šeima ir vertybės teisingos ir požiūris man labai artimas.Atrodo,kad šiai dienai jūs turite viską!Būkite sveiki!
Atsakyti
-5

V
Vilte
2020-10-23 10:45:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuostabi pora
Atsakyti
-1

A
Aukselis
2020-10-25 10:51:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gal jau daugiau nebelyskit i akis,apgailetina
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų