Soc. tinkluose išgarsėjusi Mylinti Visatos Saulelė – apie ryšį su vyru bei vestuves: jau buvo pradėjusi galvoti apie kitą

Socialiniuose tinkluose Lina Ananda Ramanauskienė išgarsėjo tada, kai save praminė Mylinčia Visatos Saulele ir į interneto platybes ėmė talpinti išskirtinio braižo fotografijas. Spalvotos ne tik moters fotografijos, bet ir asmeninis gyvenimas – 60-metė prieš 2 metus žengė prie altoriaus.

Lina Ananda Ramanauskienė su vyru (nuotr. facebook.com)
14

Naujienų portalui tv3.lt Lina atvirai papasakojo apie savo ir mylimojo ryšį bei tai, kodėl tik po 10 bendro gyvenimo metų su mylimuoju nusprendė, kad metas tuoktis.

(14 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Mylinti Visatos Saulelė – apie santykius su vyru bei vestuves: jau buvo pradėjusi galvoti apie kitą

Vestuvės po 10 metų draugystės

Pašnekovė pasakojo, kad susituokti juos skatino artimieji. „Susituokti po 10 bendro gyvenimo metų nutarėme prieš 2 metus. To labai norėjo vyro giminės, o ypač uošvė. Ir patys to jau norėjome. Juk turime būti šeima, o ne susimetėliai. Kokia šeima be dūmų?“ – klausė moteris.

Lina neslėpė ir to, jog ji jau buvo pradėjusi galvoti apie kitą vyrą, todėl jos mylimasis nusprendė, kad metas žengti svarbų žingsnį ir savo mylimosios neatiduoti kitam. „Niekas nepasikeitė, kuomet tapau žmona. Medus jau buvo seniai iškopinėtas. Na, paatvirausiu... 10 metų Rimantas man nesipiršo, o aš jau buvau pradėjusi galvoti apie kitą... Rimantas tai sužinojęs, Šv. Kalėdų naktį man pasipiršo“, – šyptelėjo ji.

Lina Ananda Ramanauskienė

Anot jos, Rimantas yra nepaprastai geras ir nuoširdus žmogus, o jų santuoka yra darni. „Rimantas yra tokių savybių, kaip ir aš. Moka mylėti ir tai parodyti. Yra švelnus, sako daug gražių komplimentų. Moka paguosti ir apkabinti. Ar visuomet sutariame? Aišku, kad būna ir dūmų. Nėra šeimų be dūmų. Aš nemoku rodyti pykčio, kritikuoti, neturiu agresyvumo. Jei ką kada ir pasakau, tai būna be pakelto balso. Vyras kartais pakelia balsą, bet tai būna labai retai. Pas mus nėra pykčių, nes mes neturime už ką pyktis“, – atskleidė ji.

REKLAMA

Tvirti santykiai

Moteris džiaugėsi, kad jiedu su vyru yra nepataisomi romantikai, todėl ir jų laisvalaikis būna nepamirštamas: „Konfliktų beveik nebūna. Už ką mums pyktis? Jis dirba savuosius darbus, o aš savuosius. Kai vyrui būna laisvos dienos, tuomet jam pagaminu skanių valgių. Iškepu tortą ir ant stalo pridėlioju žvakių. Vyras nuperka rožių ir vakarojame. Kalbamės ik pusiaunakčio. Mes abu esame romantikai. Auginu daug gėlių, tad retkarčiais į vonią priberiame rožių žiedlapių, įvairių aromatų. Mėgstame keliauti... Nuvažiavę prie pilių sėdime ir valgome tortą. Kalbamės kelias valandas. Kai vyrui būna laisvos dienos, jis man į lovą atneša arbatos.“

Lina mano, jog šiuolaikinės poros nemoka spręsti problemų paprasčiausiu būdu, todėl būna tiek daug skyrybų. „Susipykti, kad norėtųsi skirtis? Ne... To dar niekada nebuvo. Tokių minčių nebuvo. Manau, kad ir nebus. Šiuolaikinės šeimos nemoka gyventi, nemoka vieni kitiems atleisti, išsikalbėti, padovanoti kokią nors dovanėlę, todėl yra tiek daug skyrybų“, – savo įžvalgomis pasidalijo Mylinti Visatos Saulelė.

Lina Ananda Ramanauskienė su vyru

Pašnekovė įsitikinusi, kad tvirtus santykius šeimoje gali padėti palaikyti maži dalykai: „Tvirti santykiai yra vienas kito pagarba. Išsikalbėjimas ir supratimas. Mažos dovanėlės, bučiniai išeinant į darbą ir grįžus iš jo. Artimas žmogus turi pajusti kito žmogaus meilę ir šilumą.“

Baigdama pokalbį apie vedybinį gyvenimą bei santykius su vyru, ši atskleidė, kad laukia vieno labai svarbaus momento: „Esu ekstrasensė, dirbu su žmonėmis, kurie turi įvairių problemų. Rašau, kaip ir rašiau eiles. Mano eilių knygutė pagaliau jau spaustuvėje. Labai laukiu išleidimo. Dažnai važinėdavau į Vokietiją. Ten prižiūrėdavau senelius... Tokia jau mano prigimtis – kažkam atiduoti savo meilę ir šilumą. Šiemet išvykus nebuvau, nes koronavirusas pamaišė.“


Rašyti komentarą...
j
jo
2020-10-20 21:26:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
baisu
Atsakyti
-3

R
Rožė
2020-10-20 23:53:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mylinti saulelė apsikarsčiusi vargšų nužudytų gyvūnėlių kailiais...nu nebūtina visus nesusitupėjusius daryti žvaigždėmis.
Atsakyti
-4

K
Kvanka
2020-10-21 09:24:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Su galva susipykus gražuolė.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (19)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų