Leonavičiūtė – apie sparnuotas frazes, pajuokiančias blondines: pasakė, ką galvoja

Trenerė Jolanta Leonavičiūtė žavi ne tik puikia išvaizda, bet ir ištverme, o jau šį šeštadienio vakarą žinoma moteris išbandys save laidoje „galvOK“, kurios metu reikės pademonstruoti loginius gebėjimus.

Jolanta Leonavičiūtė (nuotr. Instagram)
9

Šviesiaplaukė moteris šypsosi – apie blondines visuomet buvo sparnuotų frazių, tačiau jai tai nė motais – iš to kartais pašmaikštauti nevengia ir pati Jolanta.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Leonavičiūtė – apie sparnuotas frazes, pajuokiančias blondines: pasakė, ką galvoja

Jolanta pasakojo, kad nepaisant to, kad žaidimai jai patinka įvairūs, azartiška savęs tikrai nepavadintų. Vaikystėje ji su šeima žaisdavo įvairius galvosūkius, stalo žaidimus,  o sportiniai visuomet buvo jos gyvenime.

„Žinoma, mintys apie laimėjimą visada yra, kad ir koks žaidimas, varžybos, galvosūkis bebūtų. Bet tai nėra tikslas. Svarbiausia pats dalyvavimas, procesas. Pergalė – tik priedas, emocija prie visko“, – sakė ji.

Tiesa, kai kuriuos žaidimus ji prisimena ir dabar, dažniausiai – su bičiuliais: „Draugų kompanijoje taip, kartais pažaidžiame stalo žaidimus. Jie pagyvina atmosferą, suteikia daug teigiamų emocijų. O pergalė, kaip ir minėjau, tėra dalis žaidimo.“

Ypatingai anksčiau apie blondines būdavo galima išgirsti įvairių „sparnuotų“ frazių – tą pripažįsta ir Jolanta. Vis dėlto rimtai į tai moteris sakė nežiūrinti. „Niekada per daug jų nesureikšminu, gal netgi atvirkščiai – pati kartais pašmaikštauju apie savo šviesų plauką. Bet kad ir kokia būtų nuomonė apie blondines, kiekvienas vadovaujuosi savo asmenine patirtimi, ir priimti asmeniškai kitų žmonių stereotipus apie šviesiaplaukes, nematau prasmės“, – kalbėjo ji.

REKLAMA

Jolanta Leonavičiūtė

Pažvelgus į raumeningą J. Leonavičiūtės kūną, pavydas galėtų kilti ir vyrams – ne visi turi tiek ištvermės ir ryžto plušėti sporto salėje. „Sporto srityje, kiek teko matyti, vyrai pripažįsta, kad moteris gali būti ištvermingesnė, stipresnė. Bet čia – labai individualus dalykas. Kiekvieno vyro ambicijos bei ego skiriasi. Ne visada didelį ego turintys žmonės sutiks, kad silpnesnioji lytis gali būti stipresnė“, – pastebėjo žinoma moteris.

Vis dėlto konkurencijos savo gyvenime Jolanta teigė nematanti – ji nekonkuruoja nei su vyrais, nei su moterimis. „Savo gyvenime konkurencijos nematau. Galbūt dėl to, kad požiūris į viską, kas vyksta gyvenime, yra ne bandymas tapti geresnei už kitus, o savęs tobulinimo, sąmoningumo auginimas, žmogiškųjų savybių ugdymas. Todėl niekad su niekuo nekonkuruoju. Gyvenu dėl savęs, savo mylimų žmonių, o ne dėl svetimų nuomonės ar pripažinimo“ , – sako ji.

Jolanta Leonavičiūtė

Tuo tarpu socialiniuose tinkluose konkurencijos, atrodo, išvengti sunkiau. Kaip pastebėjo pati trenerė, čia daug netikrumo, dirbtinumo: „Sėkmingo, prabangaus, laimingo gyvenimo, perdėtas demonstravimas, kas dažnai realybėje būna priešingai, nei žmogus bando perteikti sukurtoje kompiuterinėje realybėje.“

Tiems, kurie nuolat lygina save su kitais socialinėje erdvėje, Jolanta turi patarimą – svarbiausia gyventi savo, o ne kitų gyvenimą. „Kiekvienas yra individualus, unikalus, skirtingas. Savo išore pomėgiais, gabumais. Ne pasiekimai, išvaizda daro mus gražiais žmonėmis, o teigiamos emocijos, kurias mes duodame artimiems ir svetimiems žmonėms. Mano viena mėgiamiausių frazių – nepriimkit gyvenimo taip rimtai, juk nei vienas iš jo neišeisim gyvi“, – priminė ji.

Kaip Jolantai sekėsi laidoje „galvOK“, stebėkite jau šį šeštadienį, 19.30 val., per TV3!


Rašyti komentarą...
R
Roberta
2020-10-17 18:28:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai gražiai ištreniruotas kūnas! Šaunuolė!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų