Kraupus įvykis „X faktoriaus“ dalyviams: sužalotas veidas ir sutrupėjęs kaklo slankstelis

Šį sekmadienį – antrasis tiesiogiai transliuojamas projekto „X faktorius. Žvaigždės“ finalas. Jo metu scenoje pasirodys likusių dvylika dalyvių. Dviem iš jų kova bus baigta. TV3 televizijos šou paliks mažiausiai žiūrovų balsų sulaukęs dalyvis. Kiti du stos prieš teisėjų teismą. Scenos profesionalai nuspręs, kas turi palikti šou.

Vieni iš sekmadienio šou dalyvių – grupė „Twosome“. Teisėjo Saulius Urbonavičiaus-Samo mokiniai yra iš tų, kuriems labai patinka pokštauti ir scenoje surengti šou. Nieko nuostabaus, kad ir į praėjusių metų rugsėjį nutikusią nelaimę jie žvelgia su humoru.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kraupus įvykis „X faktoriaus“ dalyviams: sužalotas veidas ir sutrupėjęs kaklo slankstelis

Grupė puikiai prisimena skaudų įvykį, kuris pakeitė jų gyvenimus. Interviu metu Justinas Stanislovaitis ir Zigmantas Baranauskas papasakos, kaip rudenį važiuojant namo iš vestuvių, jiems ant kelio išbėgo briedis.

„Twosome“

Šiltuoju sezonu vaikinai dirba kaip renginių komanda, todėl dažnai tenka savaitgalius leisti vestuvėse. Naktį važiuodami iš vestuvių, Klaipėda-Vilnius greitkelyje patyrė autoįvykį. Nors ši situacija iš tiesų yra labai nemaloni ir galėjo baigtis tragedija, grupė į tai sugeba žvelgti su humoru. Sekmadienio vakarą jie scenoje atliks visiems lietuviams puikiai žinomą ir jau vestuvių himnu spėjusią tapti lietuvišką dainą.

„Zigmas buvo užmerkęs akis, o briedis išlindo iš tamsos. Pamenu blyksnį ir visur tapo balta. Iššovė visos pagalvės, nuskyniau briedį, permečiau jį per save ir sustojome 5 valandą ryto šalikėlėje“, – itin nemalonų įvykį prisiminė automobilį vairavęs Justinas. Dainininkas nelaimės akivaizdoje nepasimetė ir pats iškvietė policiją, o vėliau atvyko ir medikų pagalba.

REKLAMA

Zigmantas Baranauskas

„Miegojau, nesupratau, kas vyksta, spjaudžiausi stikliukais. Justinas „nusitarkavo“ veidą, o aš lyg ir nieko. Skaudėjo sprandą, atrodė, lyg nugulėtas, negalėjau rankų pakelti, o su kojomis viskas gerai buvo. Po to sužinojau, kad man sutrupėjo penktas kaklo slankstelis“, – kalbėjo Zigmantas, po avarijos gydęsis intensyvios terapijos skyriuje.

Grupės „Twosome“ ir kitų dalyvių pasirodymai jau sekmadienį per TV3 televiziją!

„X faktorius. Žvaigždės“ sekmadienį, 19.30 val. per TV3!


Rašyti komentarą...
L
Lietuvė
2020-10-16 17:09:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pagal straipsnio antraštę galima suprasti jog susižeidė XFaktoriaus metu...
Atsakyti
-8

s
susimovė
2020-10-16 19:44:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pezalynė apie X faktorių - iškreiptas pavadinimas.
Atsakyti
-5

S
Suvalkietė
2020-10-16 18:59:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gal žiauroka, kai popoliarumui išnaudojami ir įvykiai, kurie vos nesibaigė tragedija...gal čia juodasis humoras...kitą kartą gyveniimas pats juodžiau pasijuoks ...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų