Donata prabilo apie sunkiausią periodą ir pirmą priepuolį: maniau, mirsiu

Pažvelgus į dainininkę Donatą Virbilaitę atrodo, kad jos veidą nuolat puošia šypsena ir ji – nuolat pozityviai nusiteikusi. Vis dėlto neseniai žinoma moteris savo socialinių tinklų sekėjams papasakojo, kad iš tiesų jau 5 metus kenčia nuo depresijos.

Donata Virbilaitė (M. Krutulytės nuotr.)
14

Savo istorija pasidalijusi Donata rašė, jog apie tai prakalbo todėl, jog žino, kiek daug žmonių išgyvena tą patį.

(14 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Donata prabilo apie sunkiausią periodą ir pirmą priepuolį: maniau, mirsiu

Savo išgyvenimais ir sunkiausiomis akimirkomis D. Virbilaitė pasidalijo „Facebook“.

„Depresija, nerimas, pyktis, panika. Mes taip bijom šitų žodžių. Slepiam ir slepiamės po kaukėmis ir apsimetam, kad viskas gyvenime nuostabu, o mūsų veidus puošia tik šypsena.

Depresija susirgau prieš kažkur penkerius metus. Ir tik metai, kaip jaučiuosi atsigavus. Sunkiai dirbau, kad atsistočiau ant kojų. Kovojau su savo vidiniais demonais. Melavau sau. Piešiau šypseną ir apsimetinėjau, kad viskas gerai. Bet niekas nedžiugino. 

Tuo metu dar gyvenau Londone, svajonės nesipildė, bet aš neleidau sau pasiduoti. Lipau ir ėmiau iš gyvenimo daugiau, negu jis man siūlė. Ėmiau, kas, kaip suprantu dabar, man nepriklausė. Dirbau 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Mokėjau milžiniškus pinigus už nuomą, bet neleidau sau pasiduoti. Bėgau greičiau už gyvenimą, kol vieną dieną jis man pasakė STOP. 

Pasibaigus atostogoms Ispanijoje ir lėktuvui nusileidus Londono oro uoste, buvau paimta policijos ir apieškota. Kojos drebėjo, akių vyzdžiai sukosi kaip pašėlę, svaigo galva, trūko oro, nuolatos tryniau krūtinę, jaučiau, kad širdis plaka net kojų pirštų galiukuose turbūt 140 kartų per minutę, negalėjau pratarti žodžio. Maniau, mirsiu. O jie manė, kad kažkur slepiu narkotikus.... Tai buvo tik pirmasis panikos priepuolis, išsivystęs į nepakeliamą nerimą, kuris trukdavo po 2 ar 3 savaites metų metus...

REKLAMA

Nesuskaičiuočiau, kiek kartų po to buvau pabėgusi iš darbo, iki vidurnakčio sukdavau ratus aplink ligonines, nes tik taip jausdavausi saugesnė ir ramesnė....

Tai – be proto ilga istorija, kuriai tikrai neužteks vieno posto, bet noriu ja pasidalinti, nes žinau kad ir TU tą patyrei. Žinau, kad bijai. Žinau, kad nesupranti, ar tai ką tu patiri, yra fizinis ar emocinis skausmas. Jei bijai kalbėti garsiai, parašyk. Gal mano istorija padės ir tau. Su meile, Donata“, – rašė ji.

Po įrašu Donata sulaukė daug gerbėjų palaikymo ir palinkėjimo spindėti gerą nuotaiką.


Rašyti komentarą...
r
ranchdyvi
2020-10-17 11:11:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi pаžinčių svetainė suaaugušiеms, nоrintiems sųsirasti partnėrį, nоrintiеms pаšimylėti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų