Pirmagimės sulaukusi Jegorova prabilo apie pokyčius šeimoje: vyras dabar į ją kreipiasi kitaip

Rugpjūčio mėnesio pabaigoje grupės „Kristal“ narė Julija Jegorova kartu su mylimuoju Karoliu Butavičiumi sulaukė pirmagimės, kuriai suteikė Katalėjos vardą.

Julija Jegorova (nuotr. Instagram)
15

Dukrelei jau netrukus bus du mėnesiai, tačiau, kaip sako Julija, apie motinystę prieš sulaukdama vaikelio ji nieko nesuvokė – tik tapus mama suprato, kaip tai kardinaliai pakeitė jos gyvenimą. Žinoma, į gerą!

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pirmagimės sulaukusi Jegorova prabilo apie pokyčius šeimoje: vyras dabar į ją kreipiasi kitaip

Nė neįsivaizdavo, kad viskas bus taip

Kaip atlikėja pasakojo naujienų portalui tv3.lt, jausmo, kurį pajautė tapusi mama, nė negalėtų apibūdinti – Julija pripažino, kad tai yra be galo subtilus dalykas, kurį supranti tik tada, kai jis tau nutinka.

O štai dabar visa tai stipriai apvertė jos ir vyro Karolio gyvenimus. „Ypatingai pirmaisiais mėnesiais, tačiau kuo toliau, tuo viskas darosi aiškiau, lengviau ir paprasčiau. Pirmas mėnesis buvo kosmosas. Atrodo, tiek naujų dalykų, tiek visko reikia pabandyti, o dar kiek visko, pasirodo, net ir nežinai. Tai – tikrai labai įdomus ir kitoks mėnesis, nei buvę prieš tai. Bet žiūriu, kad kuo toliau, tuo darosi smagiau – manau, kad tai geras ženklas“, – su šypsena kalbėjo ji. 

Pati Julija yra kilusi iš didelės šeimos, tačiau nors anksčiau savo seseris ir prižiūrėdavo, tai nė kiek neprilygsta tam, ką moteris daro dabar. 

„Tu gali įsivaizduoti, kas yra tėvystė, motinystė, šeima ar vaikų turėjimas, bet vienaip suvoki tai būdamas vienoje barikadų pusėje, o visai kitaip viską išjauti ir dar jautriau tai priimi, kai ir pats esi tėvystės, motinystės pusėje. Pati esu iš 3 vaikų šeimos, turiu dvi jaunesnes seses dvynukes, tad tikrai žinau, ką reiškia namuose turėti mažų leliukų. Ir pati namuose buvau dar vaikas, kai atsirado mano sesės. Teko ir už auklę pabūti, ir jas prižiūrėti. Bet, aišku, turėti savo mažą vaikutį yra nepalyginama“, – sakė atlikėja.

REKLAMA

Moteris atviravo, kad pirmosios savaitės buvo sunkiausios – tuomet reikėjo suvokti, kad dabar visu šimtu procentų už vaikutį esi atsakingas pats: „Keliesi, kai reikia maitinti, keliesi naktį, kai verkia, bandai suprasti, kodėl. Atsirado daug visokių dalykų, su kuriais susidursi ne kasdien. Tiesa, manau, kad mes su tuo susiduriame visi – nuo viso to juk ir prasideda visa ši graži pasaka.“

Tačiau Julija paneigia populiarų stereotipą, neva moterims, sulaukusioms vaikelio, jį baisu palikti net ir minutėlei. „Vyras namuose labai daug padeda, taip pat mūsų didelė šeima – turime ir močiučių, ir senelių, ir promočiutę, prosenelį. Galbūt mus supa geri žmonės, kuriems nebaisu duoti palaikyti savo leliuką ir leisti juo pasidžiaugti“, – pasakojo ji.

Tiesa, pirmosiomis savaitėmis visa priežiūra sukėlė ir nemažai baimės – tiek Julijai, tiek ir jos mylimajam. „Galvoju, kad dar reikia leisti vaikučiai paaugti, tad pernelyg nesistengiu nei dalintis nuotraukomis, nei dukrelės rodyti socialiniuose tinkluose. Kol kas net ir į viešumą daug išeiti neteko. Vieno vaikelio irgi niekuomet nepalieku – jei jis miega, aš būnu, tarkime, gretimame kambaryje, vis ateinu pasižiūrėti, vis stebiu. O pirmas 2 savaites su vyru ne kartą esame mažylę tikrinę, kai ji kietai užmigo, ar kvėpuoja. Matyt, tas savisaugos instinktas, jog norisi nueiti pasižiūrėti, ar viskas gerai, vis tiek yra“, – pasakojo žinoma moteris.

Pirmomis savaitėmis ypatingai veikė savisaugos instinktas

J. Jegorova džiaugėsi, kad Katalėjos priežiūra abu su vyru dalijasi kartu – tarp jų nėra jokio pasiskirstymo. 

REKLAMA

„Na, žinoma, maitinu tik aš – kitos išeities neturime (juokiasi). Maudome dukrelę kartu, o prižiūrėti gali tai vienas, tai kitas. Konkretaus susitarimo nėra. Smagu tai, kad mano vyras labai gerai jaučiasi būdamas tėčiu, puikiai bendrauja su vaiku, nebijo imti jo į rankas, maudyti, pakeisti sauskelnių, aprengti, net ir mankštą padaryti. Naktį stengiuosi keltis pati, – leidžiu jam pamiegoti, kad į darbą išeitų ne pajuodusiais paakiais, o pailsėjęs“, – šyptelėjo dainininkė.

Julija įsitikinusi, kad kiekvienas poros gyvenime vaiko atsiradimas yra didelis įvykis – ne išimti ir jie. Anot jos, vaikelio gimimas jų šeimą sustiprino tik dar labiau – čia atsirado daugiau meilės.

„Tikriausiai, net ir vienas kitą labiau įsimylėjome. Tai – tikrai didžiulis žingsnis laimės link. Tai mūsų santykius pakeitė tuo, kad dabar esame laimingesni, o galbūt ir labiau pavargę. Bet kartu esame ir dar labiau mylintys. Esminis dalykas, tikriausiai, yra tas, kad jei dabar girdžiu „mamyte“, tai jau žinau, kad čia kviečia mane. Pasikeitė kreipiniai į „mamyte“ ir „tėveli“, nors, tiesa, vyru ir žmona mes vienas kito nevadinome ir anksčiau“, – kalbėjo ji.

Ir nors, kaip sako žinoma moteris, romantikai dabar daug vietos nėra, nes laiką visuomet leidžia kartu su dukrele, ji įsitikinusi, kad netolimoje ateityje su vyru jau galės apsilankyti ir pasimatyme.

„Na, o kai vakare mažylę pavyksta užmigdyti ilgesniam miegui, tai pabūname ir dviese. Tačiau dažniausiai būname tokie pavargę, kad ne už ilgo ir patys einame miegoti. Tokia ta mūsų romantika (juokiasi) Bet tikiu, kad mažajai ūgtelėjus, jai tikrai bus galima likti tik su seneliais, o mes galėsime išlėkti kažkur pavakarieniauti“, – kalbėjo ji.

REKLAMA

Apie motinystės džiaugsmus Julija neretai pasidalija ir su savo sekėjais – neseniai ji papasakojo, kad anksčiau buvo itin veikli, tačiau motinystė kiek visa tai pakeitė: Motinystė dar nėštumo laikotarpius gerokai pristabdė mano „arklius“ – teko gerokai persiplanuoti savo dienotvarkę, ir, galbūt, bendrai pakeisti visą pasaulėžiūrą, požiūrį į gyvenimą. Į viską pradėjau žiūrėti paprasčiau, nebesistengiu tiek visko užsiimti daryti. Dabar turiu pagrindinį darbą, kurį vadina atostogomis, nors, tiesą sakant, nežinau, kodėl taip yra, nes atostogauti nėra kada (šypsosi).“

Ir nors motinystė moteriai kelia laimę, ji neslepia, jog labai pasiilgo ir scenos – koncertų tiek su savo merginų grupe, tiek ir su gyva grupe. Julija su nekantrumu laukia ir vėl lipti ant scenos.

„Ne už ilgo planuoju išleisti ir naują dainą, tad nuo savo mylimiausios veiklos tikrai neatsiribojau – nepaskendau vien tik motinystės platybėse. Manau, kad ateityje motinystė man visiškai netrukdys sėkmingai veikti, tik galbūt kiek kitaip, nei anksčiau. O gal tos veiklos netgi bus daugiau, nes reikės pasirūpinti ir dar vienu žmogučiu“, – sakė ji.

Pačiai Julijai labai pasisekė, mat aplink ją – daugybė moterų, į kurias gali kreiptis pagalbos, norėdama pasikonsultuoti motinystės klausimais: „Dažniausiai kreipiuosi į savo mamytę – visgi ji užauginusi 3 vaikus, tad patirties tikrai nestokoja. Su mama apie tokius dalykus kalbėtis smagu – tai suartina dar labiau. Yra ir vyro mama, vyro močiutė, tai jau ko ko, bet patyrusių moterų patarimų tikrai netrūksta.“

REKLAMA

Vis dėlto ji įspėja – visuomet svarbu įsiklausyti į daugiau, nei vieną nuomonę. „Bendrai, po truputėlį, susirenku tą savo trūkstamą informaciją, arba tai, ką sužinoti dar norėčiau. Gerai susipažinti ir su daugiau, nei viena nuomone, nes tada tampa paprasčiau nuspręsti, išsirinkti, arba tiesiog suvokti, kad nebūtinai visi atvejai yra vienodi“, – įsitikinusi atlikėja.

Būsimoms mamoms Julija palinkėtų kuo daugiau ramybės ir perdėto naršymo apie nėštumą ir gimdymą. 

„Kiekviena istorija yra skirtinga, ir nereikia turėti kažkokio priešlaikinio nusistatymo, nes tai, manau nėra gerai. Taip galima per daug prisigalvoti. Savęs niekuomet nereikia lyginti su kitais, nes visi esame labai unikalūs. Pati motinystė yra labai unikali ir visiems yra skirtinga. Ir vaikų vienodų nėra – jei vieniems tinka vieni dalykai, nebūtinai jie tiks ir kitiems“, – priminė ji.


Rašyti komentarą...
x
xXx
2020-10-22 21:22:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ištvermės, kantrybės, džiaugsmo jausmo kuo daugiau.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų