TV3 Grupė siūlo krepšinį ir smagų vakaro šou

TV3, TV6, TV8, TV3 Play ir Go3 kviečia žiūrėti smagiausią vakaro laidą „Gero vakaro šou“, krepšinį ir meilės serialus bei kitas pramogas.

Gero vakaro šou (nuotr. TV3)

18 val. per TV8 serialas „Jaunamartė“. Bela kilusi iš šiuolaikiškų aristokratų šeimos. Jos tėvas turkas, o mama ispanė. Mergina – daug keliavusi po pasaulį, turinti gerą išsilavinimą bei suplanuotą, daug žadančią karjerą. Hazaras – garbingos ir turtingos Bozokų genties sūnus. Jo šeima gyvena laikydamasi senų tradicijų ir papročių. Susituokę prieš savo tėvų valią, jie kartu pradeda gyvenimą Turkijos rytuose. Ar Belai pavyks priimti Hazaro šeimos tradicijas ir daugybę iššūkių, kuriuos jai pateiks jaunikio artimieji?

19.30 val. Per TV3 ir 20.30 val. per TV3 Play – linksmiausia laida „Gero vakaro šou“. Nestokojant puikaus humoro čia kalbinami žymūs Lietuvos žmonės, netikėtais kampais atskleidžiant jų portretus, skamba gyvo garso pasirodymai, laidos svečiai atlieka netikėčiausias užduotis. Šį kartą studijoje svečiuosis Karolina Meschino, kuri jautriai pasakos apie vaikelio laukimą, pirmojo būsto įsigijimą ir kitus asmeniškus dalykus.

20.00 val. per TV6 realybės šou „Nuogi ir įbauginti“. Realybės šou, kuriame du nepažįstamieji – vyras ir moteris, 21 dieną bando išgyventi laukinėje gamtoje be drabužių, maisto ir vandens.

Go3 – „Eurolyga“. „Fenerbahce“ su Edgaru Ulanovu šiandien Stambule grumsis su Maskvos CSKA. Lietuvis yra svarbus Turkijos komandos narys. Jis vidutiniškai pelno po 11 taškų, atkovoja 3,5 kamuolio, pataiko 50 proc. tritaškių (5/10). „Fenerbahce“ kiek netikėtai nugalėjo abu varžovus ir užima pirmąją vietą. Rusijos čempionai laimėjo vieną dvikovą. Tiesioginę rungtynių transliaciją žiūrėkite nuo 20.30 val. per Go3.

Fenerbache


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų