Rokeris Kravitz prabilo apie ryšį su garsia dukra: panašūs santykiai anksčiau jam kėlė juoką

Kravitz pavardės pasauliui pristatyti tikriausiai jau nebereikia – atlikėjo Lenny hitus tikriausiai žino kiekvienas, o jo dukrai Zoe, panašu, nusimato tokia pat sėkmė, kaip ir jos tėvui.

Lenny Kravitz ir Zoe Kravitz (nuotr. SCANPIX)
4

Vis dėlto kokie dviejų garsių žmonių santykiai?

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Rokeris Kravitz prabilo apie ryšį su garsia dukra: panašūs santykiai anksčiau jam kėlė juoką

Roko žvaigždė neseniai prabilo ir atskleidė tai, ko nei aplinkiniai, nei žiniasklaida nežinojo.

Žurnalui „People“ Lenny pasakojo, kad visuomet jautė ypatingą pavyzdį iš savo šeimos, o visa tai suformavo ir jo paties tvirtą ryšį su dukra.

„Zoe ir aš turime labai atvirą dialogą. Mes galima kalbėti apie nieką ir apie viską. Mano mama ir senelis turėjo itin artimus ryšius – man, kaip paaugliui, kartais netgi atrodė juokinha. Jie mylėjo ir vienas kitą labai vertino. Dabar, pažvelgęs į savo ir Zoe santykius, matau savo mamos ir senelio ryšį. Man labai malonu, kad man pasiekėme tą lygį“, – sako jis.

Lenny džiaugėsi, kad jo dukra niekeno nepadeda pasiekė aukštumų tiek vaidyboje, tiek ir muzikoje. Zoe suvaidino garsiame HBO seriale „Big Little Lies“, o jau netrukus pasirodys ir juostoje „The Batman“, kurioje vaidins kartu su Robertu Pattinsonu.

„Ji tikrai visko pasiekė pati. Mokykloje ji niekuomet nesakydavo, kas yra jos tėvai. Ji liepdavo man ją pasiimti iš mokyklos už kvartalo. Kai kurie vaikai gal ir būtų pasinaudoję savo tėvu populiarumu, bet tai nebuvo jos stilius. Jai puikiai pasisekė. Žinau, kad mano motina ja labai didžiuojasi. Ne tik jos pasiekimais, bet ir elgesiu, požiūriu ir tuo, kokiu žmogumi ji tapo“, – toliau sakė atlikėjas.

REKLAMA

Lenny Kravitz ir Zoe Kravitz

Taip pat jis išlaikė ir puikius ryšius su Zoe mama, aktore Lisa Bonet, su kuria jiedu išsiskyrė 1993 metais. „Tai – būtina. Mes turime vaiką ir mes vienas kitą mylime taip, kaip ir anksčiau – tiesiog dabar kita situacija. Reikia laiko, darbo ir atsidavimo, kad kažkam pavyktų turėti tai, ką turėjome mes. Myliu jos vyrą, jos vaikus. Mes visi susitinkame ir praleidžiame gerai laiką“, – atviravo jis.

Tiesa, po žmonos, L. Kravitz gyvenime per daug moterų nebuvo, o dabar užsienio žiniasklaidoje rašoma, kad paskutiniai jo santykiai nutrūko dar 2018 metais. Tąkart atlikėjas susitikinėjo su brazilų manekene Barbara Fialho. Tiesa, anksčiau jis yra susitikinėjęs ir su tokia gražuole, kaip Adriana Lima. 


Rašyti komentarą...
D
Dovis
2020-10-11 14:03:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aha tijrai nereikia jo pristatyti
Atsakyti
0

D
Dovis
2020-10-11 14:03:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aha tijrai nereikia jo pristatyti
Atsakyti
0

D
Dovis
2020-10-11 14:03:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aha tijrai nereikia jo pristatyti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų