Garsiosios Olsen dvynės dabar – neatpažįstamos: sunki vaikystė, valgymo sutrikimai ir praleistos išleistuvės

Užkariauti Holivudą nėra taip paprasta, tačiau seserims Mary-Kate Olsen ir Ashley Olsen tai pavyko dar itin jauname amžiuje. 

Mary-Kate ir Ashley Olsen (nuotr. Vida Press)
16

Tiesa, nepaisant to, kad jos garsios jau 30 metų, kai kurių faktų apie merginas nežino ir didžiausi gerbėjai.

(16 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Garsiosios Olsen dvynės dabar – neatpažįstamos: sunki vaikystė, valgymo sutrikimai ir praleistos išleistuvės

1. Dvynės praleido savo mokyklos išleistuves

Neverta stebėtis, kad būdamos itin populiarios ir turėdamos daugybę darbų, merginos ne visuomet galėdavo dalyvauti normaliame mokykliniame gyvenime. Ką jau kalbėti, apie išleistuves. Pasirodo, kad seserys jas praleido, nes vietoje to dalyvavo „Saturday Night Live“ laidoje. 

Čia jos netgi pasijuokė iš situacijos, o Ashley leido sau stipriai paironizuoti: „Dabar niekada nesužinosime, ką reiškia važiuoti limuzinu, pasipuošti įspūdinga suknele ir leisti kažkam padaryti tau šukuoseną“.

2. Jų sesuo niekuomet nesinaudojo dvynių garsumu

Dvynės turi seserį Elizabeth bei brolį Trentą, ir, savaime suprantama, faktas, kad Mary-Kate ir Ashley jau buvo papirkusios visą pasaulį, tikėtina, kad Holivudas būtų priėmęs ir juos.

Vis dėlto Elizabeth nusprendė niekuomet tuo nesinaudoti, nors neslėpė, kad anksčiau apie tai svarstė. Galiausiai ir jai pačiai pasisekė sužibėti aktorystėje.

Tiesa, kartą Elizabeth vos nemetė savo svajonės vaidinti, mat nebegalėjo pakelti dvynių populiarumo. Taip pat ir dėl kitų priežasčių: „Galvojau to atsisakyti, nes žiniasklaida mano seserims tapo žiauri. Pagalvojau, kad nenoriu būti šioje industrijoje“.

Mary-Kate ir Ashley Olsen

3. Dvynių brolis pardavinėdavo savo seserų autografus

O štai Olsen dvynių brolis Trentas savo seserų populiarumą nusprendė išnaudoti. Tiesa, neverta tuo stebėtis, mat jis pasirinko ne aktoriaus, kaip seserys, kelią, o verslininko. Visa tai prasidėjo dar vaikystėje, kai Trentas už mokestį nusprendė pardavinėti dvynių autografus. 

REKLAMA

Apie tai užsienio žiniasklaidai papasakojo ir anonimu norėjęs išlikti buvęs Trento klasiokas. „Žinoma, pirkau jų autografą. Mes visi pirkome“, – neslėpė jis.

4. Mary-Kate savo vaikystės nelinkėtų niekam

2010-aisiais, būdama 24 metų amžiaus, Mary-Kate prabilo ir apie kitą populiarumo pusę. Anot jos, ji ir jos sesuo tapo savotiškomis bedžionėlėmis cirke. „Pasižiūriu savo vaikystės nuotraukas, ir nejaučiu jokio kontakto su ta mergina. Niekam nelinkėčiau augti taip, kaip augau aš… Tačiau kartu to ir neatsiimčiau“, – pridėjo ji.

Mary-Kate ir Ashley Olsen

5. Milijonierėmis tapo būdamos 10-ties

Suvaidinusios daugybėje garsių juostų, merginos stipriai papildė ir savo banko sąskaitas. Būdamos 10-ties, jos jau tapo milijonierėmis. Vėliau jų uždarbis tik augo.

6. Jos nėra identiškos dvynės

Mary-Kate ir Ashley nėra visiškai identiškos dvynės. Iš tiesų, Mary-Kate yra aukštesnė ir turi platesnes akis bei siauresnes lūpas, lyginant su Ashley. 

Vis dėlto pastaroji yra net 2 minutėmis vyresnė. Anot jos, jas atskirti galima ir pagal kitą bruožą. Viena jų turi nedidelę strazdanėlę virš lūpos.

7. Ėmė vaidinti kūdikystėje

Iš tiesų Mary-Kate ir Ashley žvaigždėmis tapo vos 9 mėnesių – būtent tada jos pasirodė pirmoje juostoje. O štai perklausoje jos buvo minėtam vaidmeniui atrinktos tada, kai buvo tik 6 mėnesių.

Mary-Kate ir Ashley Olsen

8. „Full House“ dvynės vaidino vieną žmogų

Yra net kelios priežastys, kodėl prodiuseriai norėjo, jog dvynės vaidintų vieną žmogų. Pagrindinė  –  tokiu būdu jie nepažeistų vaikų teisių, liepdami dirbti pernelyg daug. Taigi, kai viena mergaitė baigdavo vadinti, kita galėdavo pradėti.

REKLAMA

Taip pat tai buvo tada, kai viena iš dvynių filmavim aikštelėje būdavo irzli ir nenorėdavo vaidinti. 

Įdomu tai, kad prie aktorių sąrašo nė viena dvynė nebuvo išskirta – paprasčiausiai buvo matoma, kad čia vaidina „Mary-Kate Ashley Olsen“. Pasirodo, kad prodiuseriai nenorėjo, jog žiūrovai sužinotų, kad tą pačią mergaitę vaidino dvi skirtingos aktorės.

9. Būdamos 6 metų, mergaitės tapo prodiuserėmis

Kai Mary-Kate ir Ashley tebuvo 6 metai, jų tėvai nusprenė įsteigti TV produkcijos kompaniją „Dualstar Entertainment Group“, kuri vėliau prodiusavo daugybę filmų, kuriuose pasirodydavo mergaitės. 

Mary-Kate ir Ashley Olsen

10. Būdamos 12 metų, jau buvo žinomos mados pasaulyje

Mary-Kate ir Ashley, sulaukusios 12 metų, jau turėjo ir savo drabužių liniją, skirtą 4-14 metų mergaitėms. Ją buvo galima įsigyti prekybos centre „Walmart“.

11. Mary-Kate susidūrė su sunkiu sutrikimu

Viena iš dvynių, Mary-Kate, susidūrė ir su ne tokiais maloniais išgyvenimais. Pasirodo, kad mergina turėjo valgymo sutrikimą, dėl kurio vėliau teko gultis ir į reabilitacinę ligoninę. Tiesa, pati mergina šio fakto niekuomet nekomentavo.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų