Vitulskienė savo vestuvių šventės nebenorėtų kartoti: tai buvo beskonybės viršūnė

Kiekviena nuotaka apie savo vestuves svajoja nuo pat vaikystės ir trokšta, kad pati svarbiausia gyvenimo diena būtų tobula. Deja, dizainerė Erika Vitulskienė tuo pasigirti negalėtų, moteriai net sunku kalbėti prisiminus savo vestuvių šventę.

Erikos ir Merūno Vitulskių vestuvės (tv3.lt fotomontažas)
25

Prieš devynerius metus susituokusi E.Vitulskienė savo vestuves įsivaizdavo visiškai kitaip. Staigmena turėjusi būti, užsakyta vestuvių planuotoja, nepateisino moters lūkesčių, o galiausiai teko ir nemažai susimokėti.

(25 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vitulskienė savo vestuvių nebenorėtų kartoti: tai buvo beskonybės viršūnė

„Tą dieną buvo visokių emocijų pilna, atrodo, kad ne su manim tai vyko. Buvo labai didelis jaudulys, jaučiau paniką viduje. Oras buvo permainingas, snigo, lijo, švietė saulė, dangus su žeme maišėsi. Jaudinausi, kaip viskas atrodys, emocijos tiesiog maišėsi“, – prisimena dizainerė.

Viena iš gražiausių akimirkų moteris išskyrė bažnyčią: „Buvo labai jauku ir gera, žmonės emociškai jautrūs ir nuoširdūs, sugebėjome sukurti šiltą jausmą tarp visų aplink. Sugebėjome sukurti jaukią aplinką ir būti vieni šalia kitų, susirinkome mažytę į Šv. Gertrūdos bažnytėlę esančią Kaune. Žvakės, bažnyčios mažumas sukūrė didelį jaukumą.

Vestuvių šventėje dalyvavo virš 60 žmonių. Jokių tradicijų neturėjome, mūsų šeimos to neišugdė, dabar patys kuriame savo tradicijas. Aktualiausia man vestuvėse buvo bažnyčia ir puošimas, tikriausiai savo gėlininke buvau išvedusi iš proto, nes man tai labai rūpėjo.“

Tačiau viskas subiro Erikos rankose tą pačią dieną per vestuves, kai pamatė, kad viskas nebuvo išpildyta taip, kaip ji norėjo: „Tikriausiai knygą galėčiau parašyti, kas man nepatiko iš mūsų šventės. Buvau užsisakiusi vestuvinį tortą, bet vestuvių planuotoja leido sau jį pakeisti. Pamačiusi tortą atsisėdau, tai buvo beskonybės viršūnė, fontanai, kolonos, jei kas būtų pamatę mano veidą, tikriausiai būtų išsigandę. Torto užteko vienam staliukui, visa kita buvo butaforija.

REKLAMA

Galiausiai buvo užsakyti pasirodymai, už kuriuos taip pat paprašė nemažai pinigų. Aš tų pasirodymų neprašiau ir neužsakinėjau. Staigmenos sekė viena po kitos ir buvo tik blogiau, o galiausiai už viską paprašė sumokėti. Apie vestuvių nuotraukas išvis nenoriu kalbėti, jos buvo klaikios. Fotografą taip pat pasiūlė vestuvių planuotoja. Šios vestuvių planuotojos niekam nerekomenduočiau, nes rezultatu labai nusivyliau. Šventėje būčiau daug ką pakeitusi ir niekam neleisčiau organizuoti.“ 

Erika tikino, kad dabar vestuvių šventės nedarytų: „Pasitaupyčiau pinigų ir su artimiausiais žmonėmis skrisčiau į Havajus arba Tailandą. Negaliu sakyti, kad man nepatiko visa šventė, žmonės buvę mūsų vestuvėse skleidė puikią nuotaiką ir tai užgožė visus nesklandumus. Bandžiau atsiriboti nuo tų kuriozų, kurie man gadino nuotaiką. Galvojau, kad kažkas pokštauja ir tai nevyksta iš tikrųjų, Merūnas laikė mane už rankos ir bandė raminti.

Dabar, jei tektų užsakinėti vestuvių planuotoją, jai konkrečiai išaiškinčiau, ko noriu ir kaip, jei būtų nors minimalus nukrypimas nuo sąmatos ir mano įsivaizdavimo, tai tikriausiai išprotėčiau. Mums nepasisekė, išleidome daug pinigų ir buvome nemaloniai nustebinti.“


Rašyti komentarą...
v
vilija
2020-10-10 20:22:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vitulskienė - dizainerė? Čia gal balandžio 1-osios pokštas?
Atsakyti
-45

Źinokit
2020-10-10 21:25:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Man tai Erikos rūbai - beskonybė didžiausia!
Atsakyti
-39

v
vilija
2020-10-10 21:21:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai ne pagieźa - o nusistebėjimas, poniute
Atsakyti
-23

SKAITYTI KOMENTARUS (78)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų