Krykštaujanti „Teletabių“ saulė užaugo: pamatykite, kaip ji atrodo šiandien

Turbūt, kad daugelis prisimena legendinės vaikams skirtos laidos „Teletabiai“ saulę. Saulė su kūdikio veidu pradėdavo kiekvieną laidą, kuri pakildavo ir krykštaudavo vaikišku juoku.

Laidos „Teletabiai“ saulė (nuotr. YouTube)
7

Pirmasis „Teletabių“ epizodas pasirodė 1997 m., o saulės kūdikio dalį atliko Jessica Smith.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Teletabiai“ saulė užaugo

Kiekvienas epizodas prasidėdavo nuo linksmo, kikenančio kūdikio, kuris nusišypsodavo keturiems laidos personažams – teletabiams.

Dabar merginai yra 25-eri. Ji savo karjeros daugiau nesieja su televizija ir šiuo metu yra profesionali šokių mokytoja.

„Mama atvedė mane į ligoninę sveikatos patikrinimui. Kaip tik tuo metu joje lankėsi laidos prodiuseriai prašydami, kad pastebėjus vaikų, kurie nesiliauja šypsojęsi, apie juos praneštų jiems“, – „BBC South East“ pasakojo mergina.

Taip ir viskas prasidėjo. Merginos mama sutiko, kad dukrą nufilmuotų prodiuseriai, o ši visą laiką nenustojo krykštauti. Jiems patiko jos vaikiškas ir nuoširdus juokas. Jie pasiūlė už mergaitės trumpą kadrą kiek daugiau nei 1000 eur. 

tv3.lt primena, kad 1990-ais ši televizijos laida tapo tikru hitu, o Tinkis Vinkis, Dipsis, Lia Lia ir Pou su visais sveikinosi net 120 šalių.

Iš pradžių laidą buvo nuspręsta kurti naudojant vien tik kompiuterių sukurtus vaizdus, bet prodiuseriai šio vaikiško šou šerdimi padaryti troško žmones.

Rebecca Hyland, atliekanti Lia Lios vaidmenį, atskleidė, jog po kostiumais pasislėpę aktoriai dirba pagal scenarijų. „Tai nėra tik veiksmų atlikimas užsivilkus kostiumą. Mes iš tikro vaidiname pagal kruopščiai sukurtus scenarijus.“

REKLAMA

Žalią Dipsio aprangą dėvintis vyras Nickas Kellingtonas pridėjo: „Iš savo kostiumo vidaus mes kontroliuojame akių mirksėjimą. Iš dalies tai lyg vaidinimas su lėlėmis, tačiau daug rimtesnis. Virvelių pagalba valdai visą kostiumą. Labai gerai kai žmonės sako, kad visai tai tik šėliojimas apsivilkus kostiumą, nes jie neturėtų suprasti, koks varginantis ir sunkus yra šis darbas.“

Praeitą mėnesį „Teletabių“ laidoje epizodas, kuriame iš už Holly Willoughby nugaros prisėlinęs dulkių siurblys Nu Nu palietė laidos svečio užpakalį, sukėlė pasipiktinimo audras. Tačiau moteris nesureikšmino šio atsitiktinio bakstelėjimo ir savo „Twitter“ paskyroje gyrė geltonąją šou žvaigždę Lia Lią rašydama: „Buvai nuostabi, Lia Lia xxxx“.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų