Vėberis atsidūrė ligoninėje: iškart po operacijos aplankė brangūs svečiai

Visai neseniai atlikėjo Kastyčio Kerbedžio prodiuseris Aras Vėberis nustebino gerbėjus pasidalindamas nuotrauka iš Respublikinės Panevėžio ligoninės. Ir nors nuotraukoje tiek jis, tiek ir atlikėjas puikiai nusiteikę, daugeliui parūpo – kas nutiko A. Vėberiui?

Aras Vėberis ir Kastytis Kerbedis (nuotr. facebook.com)
13

Kaip naujienų portalui pasakojo pats prodiuseris, čia jam buvo atlikta operacija, kurios teko nemažai palaukti.

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vėberis atsidūrė ligoninėje: iškart po to aplankė brangūs svečiai

A. Vėberis pasakojo, kad jam atlikta planinė kelio menisko operacija.

„Tik ilgokai teko laukti. Nuo kovo mėnesio – karantinas, paskui keli vizitai pas vieną, pas kitą daktarą, visokie tyrimai ir t.t. Puikus gydytojas J. Mikšys jau norėjo operuoti vasaros pabaigoje, bet tada jau aš buvau užsiėmęs renginiais, koncertais... Tai pagaliau vakar ir pavyko“, – operacijos detales atskleidė žinomas vyras.

Anot jo, Panevėžio ligoninėje labai puikus aptarnaujantis personalas, o taip pat ir pats gydytojas. „Net per daug dabar mane lepina“ , – šypsojosi Aras.

Tiesa, ilgai būti ligoninėje jam neteks: „O šiandien, tikiuosi, gydytojas paleis namo, nes operacija, pasak jo, praėjo gerai. Tik lauks dabar ilgas reabilitacijos periodas. Bet jau nuo vakar man liūdėti neleidžia mano brangioji Martyna ir Kastytis Kerbedis.“

„Su tokiais lankytojais staigiai pasveiksi“, – po nuotrauka su K. Kerbedžiu, kuria pasidalijo „Facebook“, brūkštelėjo A. Vėberis.


Rašyti komentarą...
L
Liba
2020-09-29 21:33:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai keista, kad įleidžia į ligoninę pašalinius asmenis.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų