Atviras Šaulytės interviu: apie TV ekrane užgimusią meilę, nuolatinius iššūkius ir kodėl neskubėjo kelti vestuvių

Stilistė Viktorija Šaulytė ir jos mylimasis, kovotojas bei pasaulio čempionas Julius Mocka visai neseniai vienas kitam amžiną meilę prisiekė Lietuvos pajūryje. Tiesa, kaip sakė Viktorija, atrodo, kad jiems su Juliumi nuolatos yra siunčiami išbandymai. Vis dėlto jų meilės istorija išties primena pasaką – juk ar būtų kas pagalvojęs, kad užgimę jausmai viename relaybės šou gali peraugti net į santuoką?

Laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėjai Kristinai Rimienei Viktorija atvėrė širdį, papasakojo apie savo ir Juliaus santykių pradžią, su kokiais iššūkiais teko susidurti ir už ką jį myli labiausiai.

(22 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Savaitgalį susituokė stilistė Šaulytė ir jos mylimasis Julius: tuoktuvių vietą privalėjo pakeisti per dieną

Su pirmais jausmais atėjo ir pirmi iššūkiai

Vieni yra įsitikinę, kad realybės šou niekada nemeluoja, o kiti tvirtina, kad čia viskas surežisuota. Vis dėlto tokių jausmų, kokius Viktorija ir Julius pajautė vienas kitam 2016 metais pasirodę šou „2 Barai“, suvaidinti nebūtų įmanoma.

„Galiu pasakyti tai, kad širdis man iškart pasakė, jog Julius bus man vyras. Iškart buvo kažkoks impulsas – manau, kiekviena moteris žino tą signalą, kurį paduoda širdis. Gavusi šį signalą supratau, kad šis žmogus bus mano gyvenimo partneris“, – dabar, jau ištekėjusi už J. Mockos, atviravo Viktorija.

Tiesa, jų meilės istorija nebuvo lengva, mat kai atvyko į šou, tuo metu Viktorija dar turėjo kitą antrą pusę. K. Riemienė stilistės pasiteiravo, ar šis faktas nesutrukdė tokioms mintims apie Julių ateiti į galvą?

„Minčiai – ne, bet, aišku, buvo tokių momentų, kai kūnas blokavo, smegenys blokavo: „Viktorija, gal palauk, gal čia pasibaigs realybės šou, viską išsispręsit, išsiaiškinsit, ir tada pradėsit draugystę“. Bet buvo momentas, kurį net dabar atsimenu. Mes grįžome po vieno penktadienio, kai rengdavome renginius barų lankytojams, ir aš sėdžiu su viena iš dalyvių. Kalbamės, ir galvoju: „O jeigu aš paleidžiu žmogų, su kuriuo galėčiau nugyventi visą gyvenimą?“ – atvirai kalbėjo V. Šaulytė.

REKLAMA

Vis dėlto sunkiausia tuo metu buvo dėl fakto, kad jų meilės istoriją galėjo stebėti visi, o kur dar kiti Viktorijos santykiai… 

„Skauda prieš kameras kitam žmogui pasakyti „aš tave palieku“. Labai skauda. Žinau, kad skauda ir jam, ir man, nes vis tiek tai buvo santykiai. Bet jauti, kad širdis kužda kitaip. Buvo ir skaudu, ir liūdna, bet tuo pačiu ir gera, nes prasideda nauja draugystė. Jausmai visiškai persipynę. Gal tuo momentu nesupranti, nes kai yra įsimylėjimas, tie nauji santykiai tave kažkur išneša“, – prisiminimais dalijosi ji.

Stilistė prisiminė, kad atsirado ir tokių, kurie abejojo jos ir Juliaus jausmų tikrumu realybės šou metu. Anot jos, daugelis buvo įsitikinę, kad tai – tik gera vaidyba. Dar kiti negalėjo merginai atsleisti už tai, kad dėl žmogaus, sutikto realybės šou, jį išsiskyrė su savo buvusiu vaikinu.

„Buvo visokių replikų, ir pačioje pradžioje, kai aš priėmiau tą sprendimą, buvau išvadinta įvairiausiais žodžiais. Šeima ir artimieji dar man prieš nueinant į šou sakė, kad ir kas bebūtų, jie visada man stovės už nugaros. Bet buvo spaudimas iš nepažįstamų žmonių: „Kaip tu čia gali taip pasielgti?“ Aišku, jeigu viskas būtų vykę ne prieš kameras, manau, viskas būtų natūralu, nes skyrybos vyksta pastoviai, o kadangi čia viskas vyko kaip ant pjedestalo, tai visiems buvo įdomu panarstyti, pagnaibyti tas skaudžias vietas“, – prisiminimais dalijosi stilistė.

Projektas truko 3 mėnesius, tačiau savo jausmais vienas kitam Viktorija ir Julius pasidalijo tik po 2 mėnesių. Tiesa, tai, kad Viktorija idealiai tinka Juliui, tuo metu buvo pastebėjusi ir jo mama. 

REKLAMA

„Atsimenu tą momentą, kai da buvom „Baruose“, atvažiavo Juliaus mama, ir ji jam sako: „Vaikai, jūs čia darykit ką nors, padarykit kokį nors apsisprendimą. Gana čia tampytis.“Ji labai šiltai priėmė, iš tiesų. O dabar esame viena šeima“, – džiaugėsi stilistė.

Niekuomet neskubėjo žengti kito žingsnio

Pasibaigus realybės šou, Viktorijai ir Juliui teko susidurti su naujais iššūkiais. Ji – iš Kauno, o jis tuo metu gyveno Vilniuje. 3 mėnesius jie įprato nuolatos būti vienas šalia kito, o po šou viskas pasikeitė.

„Niekada nepamiršiu to momento – čia jau išėjus – kai mes nuvažiavome pabūti į Kauną,  ir vėliau jis turėjo grįžti į Vilnių, o aš pati juk kaunietė. Mes stovime vienas prieš kitą, sakome, tai susiskambinsime. Kaip keista po tiek laiko apsikeisti su žmogumi numeriais, kai tu jau tiek laiko su juo gyvenai“, – laidoje „Pasaulis pagal moteris“ sakė V. Šaulytė.

Ir nors tai buvo stiprūs pokyčiai jiems abiems, jiedu vienas kitu niekuomet neabejojo – po kurio laiko Viktorija persikėlė gyventi pas mylimąjį į Vilnių.

O štai jų sužadėtuvės iš tiesų tik patvirtina faktą, kad jie ideliai tinka vienas kitam. Kovotojas Viktorijai pasipiršo Disneilene, mat čia apsilankyti visuomet buvo didelė Viktorijos svajonė.

„Jis man pasipiršo prie svajonių pilies. Paklausė, ar aš žinau, kaip baigiasi pasakos? Pasimečiau, nežinojau, kuri čia pasaka. Galvojau, gal bučiniu? Jis atsakė, kad ne – tik „ilgai ir laimingai“, – pasakojo ji.

Tačiau vestuvių kelti jiedu neskubėjo. Kaip sako Viktorija, vedybos jiems niekuomet nebuvo galutinis taškas. „Mes tiesiog mėgavomės laiku kartu, ką darome ir iki dabar, ir tos vestuvės buvo kaip įvykis ar dalelė mūsų istorijoje. Net mūsų žiedų viduje yra išgraviruotas žodis „Maktub“, kuris reiškia „įrašau – įrašau šią akimirką į istoriją“, – atskleidė mergina.

REKLAMA

Vis dėlto Viktoriją viešumoje ir prieš kameras dabar galima pamatyti dažniau, nei jos mylimąjį. Stilistė atvira – niekuomet nebuvo taip, kad Julius itin mėgtų daug kalbėti ar duoti interviu. 

„Juokingiausia tai, kad po vestuvių mes buvome išvykę su kemperiu šiek tiek pakeliauti po kalnus, bet vos spėjome grįžti, jis iškart įsitraukė į darbus. Jis dabar šiek tiek ūkininkauja. Jo seneliai mirė ir jis perėmė ūkininkavimo reikalus – tai kaimas dabar užima labai didelę dalį laiko ir energijos. Tik grįžome ir jis iškart pasinėrė ten. Bet taip, jis ir šiaip nėra tas žmogus, kuris labai daug atvirauja, kalba ir pasakoja“, – pasakojo ji.

O štai labiausiai savo antrąją pusę Viktorija myli už jo didžiulę ir labai gerą širdį: „Iš tikrųjų, jis visiems yra labai labai geras. Aš jam kartais net sakau, kad jis yra per geras. Aš nekalbu vien apie artimuosius – kitus žmones, nepažįstamus. Jis yra labai atviros širdies ir man labai kartais norisi tą širdį laikyti, kad jos tik nesužeistų pasaulis.“

Sakoma, kad kartais priešingybės traukia, tačiau Viktorija įsitikinusi, kad jų atvejis ne toks. „Manau, kad mes nesame priešingybės. Mes abu esame asmenybės, kurios abi turi savo charakterį ir savo pasirinkimus, bet mūsų vidinė gyslelė yra vis tiek einanti į tą pačią pusę“, – sakė žinoma stilistė.

O štai į klausimą, kada jiedu ketina susilaukti vaikų, Viktorija atsako paslaptingai: „Mes nieko neplanuojame. Dabar esame pasidavę likimui. Kaip mus suvedė likimas, taip ir dabar esame jam pasidavę. O ką jis mums numatęs – pamatysime.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų