Populiarumą ir šlovę palikusi Ledi Ais šiandien gyvena visai kitą gyvenimą: dėl nieko nesigailiu

Ingrida Tamošaitienė, muzikos pasaulyje geriau žinoma kaip Ledi Ais, prieš dešimtmetį išleido hitus „Laukiu tavo laiško“ ir „Jis“, kurie karaliavo radijo laidų topuose. Šiandien Ingrida pasirinkusi visai kitą kelią, moteris yra sukūrusi nuostabią šeimą ir kyla karjeros laiptais.

Ingrida Tamošaitienė (nuotr. Instagram)
6

„Dainavimas man visuomet buvo kaip hobis. Aš savęs niekuomet neįsivaizdavau vykdant tik šią veiklą, tai nebuvo mano tikslas. Per tą dešimtmetį gyvenau normalų gyvenimą, kaip ir visi žmonės, susituokiau, sukūriau šeimą, baigiau mokslus“, – juokėsi Ingrida.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Populiarumą ir šlovę palikusi Ledi Ais šiandien gyvena visai kitą gyvenimą: dėl nieko nesigailiu

Tapo finansų analitike

Moteris pasuko visiškai kitu keliu ir tapo finansų konsultante: „Man visuomet reikėjo kažko naujo, mokytis naujų dalykų, mano kelyje atsirado finansų mokslai, kurie man labai patiko. Aš dirbu su žmonėmis, juos konsultuoju asmeniniais finansų klausimais, mokau, kaip elgtis su pinigais. Manau Lietuvoje turime problemą, kas liečia finansinį raštingumą, daugelis nemoka tinkamai skirstyti savo finansų. Šioje srityje galiu skleistis, tai mane „veža“, kaip muzika ar kūryba. Man patinka, kad galiu dalytis savo žiniomis ir mokyti kitus.

Tai, ką aš darau nėra aukštoji matematika, esu baigusi kūrybinių industrijų studijas, viskas pas mane gyvenime eina per kūrybą. Vedu seminarus, stoviu ant scenos, nors ir kitaip, tačiau nuo jos nepabėgau. Galbūt ši sritis atrodo tolima nuo kūrybos ir meno, bet man tai labai artima ir susiję.“

Ingridos vyras muzikos prodiuserius Vilius Tamošaitis, dar geriau žinomas, kaip „Gerai Gerai“, todėl muzika iš moters gyvenimo nėra išnykusi: „Tai yra vidinis pašaukimas, sielos dalykas, kuris niekada manęs nepaleis. Noras būti scenoje, noras dainuoti visada yra su manimi. Dabar dainuoju sau, vaikams, draugams, tenka padainuoti ir privačiuose renginiuose. Niekada nenorėjau būti viešumoje, mano tikslas nėra būti matoma ir žinoma, tai yra labiau pasekmė. Kiekvienam atlikėjui nėra tikslas būti visų mylimam ir geidžiamam, tikslas yra skleisti savo kūrybą ir kad ją išgirstų, todėl žinomumas yra tik pasekmė, kurią reikia priimti.

REKLAMA

Viešumas yra tam tikra kaina, kurią aš vengiau mokėti. Žmonės žinojo mano dainas, jas dainavo, tačiau taip ir nežinojo, kas yra ta Ledi Ais ir kaip ji atrodo. Tuo aš labai džiaugiausi, ramiai vaikščiojau gatvėmis, nes niekas manęs nepažinojo, tačiau tada buvo tie laikai, kai socialiniai tinklai nebuvo tokie populiarus ir žmonių gyvenimai buvo uždaresni.“

Nebenorėjo dainuoti

Pasak moters, Ledi Ais atsiradimo istorija visai nėra romantiška, o labai paprasta. Ją vaikų pop grupėje pastebėjo prodiuseris ir pasiūlė įrašyti dainą. Pirma daina, kurią atlikėja išleido, buvo „Laukiu tavo laiško“, radijo stotys ją iškart priėmė, o Ingrida sulaukė netikėto populiarumo. Tačiau vieną dieną, jos muzikinė karjera sustojo.

„Pradėjau studijuoti, eiti visai kita kryptimi, ieškojau gilesnės prasmės, o dainavimas man tada neatrodė rimta sritis. Pradėjau save kritikuoti, tuo metu man atrodė, kad tai, ką aš darau buvo neverta dėmesio ir neįdomu man pačiai. Nebenorėjau dainuoti, norėjau daryti kažką rimčiau. Buvau kvaila, jauna, nesupratau, ką turiu. Viskas sustojo, o aš įsisukau į paprastą, žemišką veiklą“, – pasakojo Ingrida.

Moteris dėl nieko nesigaili, anaiptol, ji džiaugiasi, kad turėjo tokią praeitį: „Dabar turiu kitokį gyvenimą, auginu vaikus, esu laiminga. Tačiau vis pagalvoju apie grįžimą į sceną, tarsi girdžiu kvietimą iš vidaus. Jei sutinku žmones, kurie mane atpažįsta, jų pagrindinis klausimas būna, kodėl aš nedainuoju. Tokie klausimai mane labai paliečia ir verčia susimąstyti. 

Praėjusią savaitę turėjau pasirodymą Kaune, renginys buvo viešas, jame susirinko daugybė jaunų žmonių. Jaudinausi, kad mano dainų žiūrovai neprisimins arba nežinos, bet kai užgrojo pirmi akordai „Laukiu tavo laiško“, pamačiau, kad visi šios dainos laukė ir puikiai ją žino. Buvo labai smagu ir džiugu, kad esu neužmiršta.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų