Naujas atlikėjo Žygimanto Isoko muzikinis vaizdo klipas pagal Dido pasaulinį hitą „White Flag’’

Atlikėjas Žygimantas Isokas, neseniai Los Andžele pasirašęs kontraktą su prestižine marketingo agentūra Chamber’s Group”, ir gimnastė Monika Chasažyrovaitė pristato bendrą darbą – garsaus pasaulinio hito „Dido - White Flag’’ vaizdo klipą.    Žygimanto ir Monikos bendras kūrinys pasakoja nuoširdžią ir šviesią meilės istoriją. Pagrindiniai klipo veikėjai yra Žygimantas, Monika ir vaikai, mergaitė ir berniukas, lyg tolimos vaikystės aidas, laiko tiltu jungiantis dvi jaunas sielas.

Naujas atlikėjo Žygimanto Isoko muzikinis vaizdo klipas
6

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Naujas atlikėjo Žygimanto Isoko muzikinis vaizdo klipas
  Ši istorija pasakoja berniuko ir mergaitės meilės ir sėkmės istoriją. Būdami maži jie džiaugėsi nerūpestinga vaikyste, paūgėję atrado savyje pomėgius ir talentus. Jau suaugę jie supranta, palaiko vienas kitą ir tobulindami savo talentus šoka gyvenimo šokį.

Šią meilės istoriją atskleidžia Žygimantas Isokas, Monika Chasažyrovaitė ir juos vaikystėje atvaizduojantys jaunieji aktoriai Eva Šublinskaitė ir David Parmenenkov. 

Klipe pasakojama rodos banali meilės istorija išsiskiria savo šviesa, optimizmu ir kūrybos jėga, kuri du žmones veda per gyvenimą, kuriant gėrį ir grožį, parodant, kokia nuostabi yra kiekviena gyvenimo diena, kai žinai savo kelią ir brangini gamtą, jos nepakartojamą grožį.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų