Johnas Legendas su manekene žmona laukiasi 3-iojo vaiko: netyčia išdavė atžalos lytį

Džiugios naujienos dainininko Johno Legendo ir jo mylimosios manekenės Chrissy Teigen šeimoje – pora laukiasi trečiojo vaikelio. Nepaisant to, jog pora slėpė, kas jiems gims, tačiau visai netikėtai pati moteris apie tai užsiminė.

Chrissy Teigen ir John Legend  (nuotr. SCANPIX)
6

Instagrame moteris paviešino vaizdo įrašą, kuriame netyčia atskleidė vaikelio lytį.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Johnas Legendas su manekene žmona laukiasi 3-iojo vaiko: netyčia išdavė atžalos lytį

Vaizdo įrašė moteris kalbėjo apie kūdikio sveikatą. Ji pasakojo, kad jis yra labai didelis ir taip atskleidė, jog jiems gims berniukas.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad 

gandai apie tai, kad manekenė ir jo mylimasis Johnas laukia šeimos pagausėjimo, sklando jau seniai. O štai paskutiniame atlikėjo vaizdo įraše „Wild“ šios žinios pasitvirtino – dainos pabaigoje atlikėjas apkabina mylimąją Chrissy, kuri laiko rankas uždėjusi ant savo suapvalėjusio pilvuko.

Tiesa, oficialiai nei Chrissy, nei Johnas šių gandų nepatvirtino, vis dėlto akyliausi gerbėjai pastebėjo, kad dainininkas spaudžia „patinka“ ant visų komentarų, kurie sveikina jį ir jo žmona belaukiant 3-iojo vaikelio. 

Vis dėlto nors Chrissy ir Johnas daugeliui atrodo kaip ideali pora, jiedu neseniai užsienio žiniasklaidai pripažino, kad nėra niekuo ypatingi – susiduria su tokiomis pačiomis sunkiomis santykių bėdomis, kaip ir kiti.

„Mums, kaip ir kitoms poroms, nuolat reikia stengtis vienas su kitu bendrauti. Kartais pykstamės taip, kaip ir kitos poros“, – pripažino J. Legendas.

REKLAMA

„Žinau, kad žmonės, žiūrėdami į mus muzikiniuose vaizdo įrašuose galvoja, kad gyvename tobulą gyvenimą. Mes iš tiesų esame dėkingi už savo gyvenimą kartu ir šeimą, tačiau bėdų turi visi, tad nemanau, kad esate vieninteliai, kurie su savo antrąja puse pykstasi“, – sakė pora.

Pasirodo, kad didžiausios poros bėdos kyla komunikuojant per laisvą laiką. Anot manekenės, jos vyras Johnas net ir tuo metu labiausiai mėgsta kalbėti apie darbą ir laiko planavimą, o štai ji norėtų tuo metu fokusuotis į kitokias temas.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų