Dijora save išbandys nauju amplua: atskleidė, kodėl vaikystės svajonė ir liko tik svajone

Visai neseniai prasidėjo ilgai lauktas naujas „X faktoriaus. Žvaigždės“ sezonas, kuriame – gausybė puikiai žinomų veidų. Savo jėgas išbandys ir viena iš TV3 projekto „Gero vakaro šou“ vedėjų, modelis Dijora Petrikonytė.

Dijora Petrikonytė (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)
9

Trečioje laidoje garsių Lietuvos merginų ir moterų laukia džiaugsmo, ašarų ir netikėtumų kupinas „Kėdžių iššūkis“.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Dijora Petrikonytė

Naujienų portalui tv3.lt Dijora atskleidė, jog dėl dalyvavimo šiame projekte šiek tieks svarstė. „Šiek tiek padvejojau, bet visuomet vadovaujuosi savo nuojauta. Pagalvojau, kad nieko neprarasiu, jeigu čia sudalyvausiu“, – sako įspūdingo grožio mergina.

Paklausta, kodėl kilo abejonių dėl dalyvavimo šiame šou, mergina tikino, kad labiausiai neramino nežinia, kas bus kiti dalyviai. „Buvo šiek tiek baisoka, nes nežinojau, kas bus kiti dalyviai. Mano dainavimas apsiriboja tik aktų sale. Nežinojau, ar visi bus tokie patys, ar profesionalai. Tai mane labiausiai neramino.

Nesu lankiusi muzikos mokyklos. Anksčiau dainavau chore, o vėliau mano keliai su muzika išsiskyrė ir nuo 10-os klasės visai nedainavau. Gavau traumą ir nustojau dainuoti – negražiai susipykau su savo chorvedžiu ir pagalvojau, kad daugiau nebedainuosiu“, – prisiminimais dalijosi Dijora.

Vis dėlto apie atlikėjos kelią mergina svajoja iki šiol: „Visą laiką prieš miegą į galvą lenda kvailos mintys. Be abejo, kad svajojau tapti atlikėja. Ir dabar kartais pasvajoju.“

REKLAMA

Anot pašnekovės, jos šeima yra labai laiminga, jog ji pasiryžo dalyvauti „X faktoriaus. Žvaigždės“ muzikiniame projekte.

„Visų pirmiausia, aš pasitariau su šeima. Mes kartu priėmėme šį sprendimą. Mama buvo labai „už“. Visi labai pozityviai tai priėmė. Kalbėjau su mama, jog sekmadienį jau rodys laidą, kurioje pasirodysiu ir aš. Ji visoms giminėms apie tai pranešė (juokiasi). Jai smagu, kad dalyvauju. Man pačiai bus baisu žiūrėti į savo pasirodymą. O dabar, kai žinau, kad visi giminaičiai žiūrės – dar didesnis jaudulys“, – atviravo mergina.

Tiesa, D. Petrikonytė yra puikiai pažįstama televizijoje, mat yra viena iš „Gero vakaro šou“ vedėjų. Rodos, kad jai jaudulys neturėtų pakišti kojos, tačiau ji atviravo, kad labiausiai jaudinasi visai ne tada, kuomet yra įjungtos kameros.

„Man jaudulys visuomet atsiranda tada, kai jau žinau, kad laida išeis į eterį ir reikės žiūrėti. Ant scenos moku „persijungti“. Mėgstu susikaupti ir mintyse su savimi pasikalbėti apie tai, jog Lietuva yra labai maža. Tik 3 milijonai. Taip save nusiteikiu, kad tai nieko nereiškia ir reikia atsipalaiduoti. Aš nesu jokia dainininkė, tačiau mėgau tai daryti vaikystėje. Labai pozityviai nusiteikiau.

Aišku, kad ne visiems yra sudarytos lygios sąlygos, tačiau tai nėra esmė. Tokiame projekte nelaimi tie, kurie gražiausiai dainuoja, ar turi didžiausią talentą. Žmones paperka charizma. Viduje aš konkurencijos nejaučiu. Manau, kad ir kiti dalyviai jos nejaučia. Visi vieni kitus palaiko ir ramina, kad tik nepergyventų“, –  pabrėžė pašnekovė.

Muzikinis projektas „X faktorius. Žvaigždės“ – sekmadieniais, 19.30 val., per TV3 televiziją!


Rašyti komentarą...
T
TT
2020-09-20 07:47:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tv3 priklausoma ar nepriklausoma laidų programa taip jau primigtinai rodo tik viena medalio pusė kita medalio pusė paslėpta.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų