TV3, TV6, TV8, TV3 Play ir Go3 šiandien siūlo smagius šou ir serialus

19:30 val. per TV3 ir 20:30 val. per TV3 Play – gero humoro laida „Gero vakaro šou“. Šmaikščiai ir su humoru čia kalbinami žymūs Lietuvos žmonės, skamba gyvo garso pasirodymai, apžvelgiamos šalies aktualijos ir svarbų vaidmenį atlieka mažieji herojai – šmaikštūs ir iškalbingi vaikai.

„Gero vakaro šou“ (nuotr. TV3)

Justinas Jankevičius ir Mindaugas Stasiulis šiandien laidoje kalbins TV3 žinių vedėją Donatą Račaitę ir aktorių, režisierių, TV laidų vedėją Andrių Žiurauską. 

TV6 18 val. humoristinis serialas „Ant ratų“. Senia ir Fedia nusprendė pradėti savo verslą. Taip atsirado užkandinė ant ratų. Nuo pat pirmos dienos sutarti sunkiai sekasi. Išsiskirstyti vėlgi neverta, nes niekas kitas taip stipriai nesusaisto žmonių kaip bendras kreditas. Tačiau įtempti tarpusavio santykiai - tik maža bėdelė. Kur kas rimtesni išbandymai vaikinams tenka susidūrus su konkurentais.

TV8 21 val. kviečia žiūrėti šmaikščią melodramą „Meilė ant šakos“. Aimė yra aktyvi savo miesto patriotė. Ji pirmoji įsitraukia į socialinę veiklą, ji nelieka abejinga, kai nutinka kažkas svarbaus. Aimė daug žino apie savo miestą, tad sutikusi svečią, ji mielai gali papasakoti apie jį. Taip ji sutinka gražųjį Kailą, kuris čia atvyko verslo reikalais. Panašu, kad jiedu netgi gali patikti vienas kitam. Staiga paaiškėja tiesa – Kailas atvyko nukirsti didžiausio ir gražiausio miesto medžio - senojo ąžuolo. Ąžuolas pradėjo trukdyti miesto požeminėms komunikacijoms, todėl nuspręsta jį nukirsti. Aimė stoja į kovą ne tik su miesto taryba, bet ir su Kailu... 

REKLAMA

Go3 siūlo žiūrovams serialą „Kobra 11“ (24 sezonas). „Kobra 11“ – ilgai kuriamas Vokietijos TV serialas apie dviejų Berlyno-Kelno greitkelių policininkų komandą. Sparčiausia policijos komanda kviečia mėgautis kaskadiniais triukais ir intriguojančiomis bylomis! Go3 žiūrovai naujojo sezono serijomis gali pasimėgauti anksčiau nei televizijos ekrane.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų