Žuvusio „Greiti ir įsiutę“ žvaigždės dukra pasidalijo kadru iš vaikystės ir skyrė jautrius žodžius: mergina – tėčio kopija

2013 metų lapkritį filmo „Greiti ir įsiutę“ aktorius Paulas Walkeris žuvo žiaurioje avarijoje, o rugsėjo 12 d. būtų minėjęs 47-ąjį gimtadienį. Šia proga jo dukra pasidalijo nuotrauka iš vaikystės ir skyrė gražius žodžius.

Paulas Walkeris  (nuotr. SCANPIX)
6

Mergina kasmet savo tėtį pagerbia socialiame tinkle ir paviešina judviejų nuotraukas.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Paulas Walkeris su dukra Meadow Walker

Meadow Walker instagrame rašė: „Akimirka, kai supratau, kad esame dvyniai. Laimingo gimtadienio pačiai gražiausiai sielai“.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad po jo mirties praėjo beveik 7 metai, kai kurios detalės apie tai viešumoje pasirodo tik dabar.

Kaip rašoma užsienio žiniasklaidoje, paskutiniai aktoriaus žodžiai buvo ypatingai bauginantys, turint omenyje tai, kad jis žuvo avarijoje savo prabangiame „Porsche“.

Tiesa, P. Walkeris jo nevairavo – „Greiti ir įsiutę“ žvaigždė tebuvo keleivis savo „Porsche Carrera GT“. Automobilį vairavo jo draugas Rogeris Radas. Būtent jis nesuvaldė automobilio, kuris trenkėsi į medį, o vėliau ir užsiliepsnojo.

Tuo metu jiedu abu keliavo į labdaros renginį, kurį organizavo pats Paulas. Tiek P. Walkeris, tiek R. Radas iškart mirė įvykio vietoje.

Vienas iš artimiausių aktoriaus draugų – Jimas Thorpas – sužinojęs apie tragediją nuskubėjo į įvykio vietą ir bandė jį iš automobilio ištraukti. Deja, policijos pareigūnas jį nustūmė, mat aplink buvo liepsnos.

REKLAMA

Tą siaubingą 2013 metų lapkritį, tragedijos dieną, būtent J. Thorpas netrukus susirinkusiems žurnalistams pasakė paskutinius aktoriaus žodžius. 

Pasirodo, kad Rogeris parkavosi su aktoriaus „Porsche“, kai šis staiga pasiūlė jiems su ja pravažiuoti, mat dar nebuvo jos vairavęs. „Prasilėkime trumpam pasivažinėjimui!“ – pasiūlė P. Walkeris.

Stovėdamas įvykio vietoje, J. Thorpas žurnalistams pasakė: „Taip nutarę jie išvyko trumpam pasivažinėjimui, ir tai yra tai, kas nutiko.“

„Jis gyveno ir mirė greitai ir įsiutusiai. Tai – keista. Jis tai darė filmuose, bet ir savo gyvenime elgėsi taip pat. Jis dievino greitį, mylėjo mašinas, todėl jis taip mirti ir turėjo. Jis mirė itin greitoje mašinoje kartu su savo draugu“, – tąkart sakė J. Thorpas.

Tuo metu, kai mirė, P. Walkeris kartu su kitomis „Greiti ir įsiutę“ žvaigždėmis buvo įpusėjęs minėtos juostos 7 dalies filmavimą. Filmas buvo baigtas Paulą pakeičiant net ir jo broliais – Calebu ir Cody.

Tuo metu, kai mirė, aktorius paliko savo dukrą Meadow. Mergaitei tuo metu tebuvo 15 metų. 

Švęsdama savo 21-ąjį gimtadienį, ji socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje pasidalijo dar niekur nematyta medžiaga, kurioje ji ir jos tėtis. Tąkart ji parodė, kaip kartą pati nustebino tėtį, kai buvo jo gimtadienis.

Pasidalijusi vaizdo įrašu, Meadow rašė: „Niekuomet nemaniau, kad tai paviešinsiu. Tačiau tai atrodė teisinga. Būkite geri. Aš jus myliu. Ir likite saugūs.“

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų