Siaubingos paslaptys, gaubusios Monroe gyvenimą: smurtas, patyčios ir pirmoji santuoka, kai buvo tik paauglė

Aktorė Marilyn Monroe buvo laikoma ne tik sekso simboliu, bet ir viena gražiausių planetos moterų, ir nors jos veidą dažniausiai puošdavo šypsena, iš tiesų per savo gyvenimą ji yra patyrusi daugybę skaudžių dalykų.

Marilyn Monroe (nuotr. SCANPIX)
7

Nuo pat mažumės aktorė buvo apsupta sumaišties – tai sklindo net iš artimiausių jos žmonių. 

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Siaubingos paslaptys, gaubusios Monroe gyvenimą: smurtas, patyčios ir pirmoji santuoka, kai buvo tik paauglė

Aktorė, kurios tikrasis vardas Norma Jean Baker, taip niekuomet iš tiesų ir nepažinojo savo tėvo. Pavardė jai buvo suteiktas pagal kitą jos motinos vyrą, kuris turėjo dar dvi atžalas. Tiesa, aktorė apie tai, kad turi brolių ir seserų, sužinojo tik tada, kai jai buvo 12 metų. 

Tikrasis Marilyn tėvas – Martinas Edwardas. Vis dėlto jos motinos Gladys ir Martino keliai išsiskyrė tada, kai moteris ėmė lauktis aktorės.

Tiesa, gyvenimas nesiklojo gražiau ir po to. Jos mama, kuri kentėjo nuo šizofrenijos, buvo pripažinta negalinti pasirūpinti savo dukra, todėl M. Monroe nuo mažų dienų pradėta siuntinėti po našlaičių namus, globėjus ir net motinos draugus.

Marilyn Monroe

Būdama drovi ir nekomunikabili, M. Monreo nuo mažų dienų kentė ir smurtą iš motinos vyrų ar globėjų – tai tik paskatino jos problemas bei introvertiškumą.

Vis dėlto pirmosios jos vestuvės įvyko tada, kai aktorei tebuvo 17 metų. Tiesa, visa tai buvo ne iš meilės. Būdama paaugle, Marilyn gyveno su motinos draugais, kurie dėl darbo aplinkybių turėjo keliauti po visą šalį. Tačiau kadangi M. Monroe buvo nepilnametė, įstatymai tai draudė. Netrukus buvo rastas sprendimas – mergina ištekėjo už kaimyno ir draugo Jameso Dougherty. Ir nors jų santuoka nebuvo labai nelaiminga, jis buvo prieš tai, kad Marilyn savo karjerą pradėtų šou versle. Pasirašiusi sutartį su modelių namais, M. Monroe jį paliko.

REKLAMA

Kai 1950-aisiais jos karjera įsibėgėjo, jos agentas ir mentorius Johny Hyde’as mirė nuo širdies smūgio. Vos prieš kelias dienas jis buvo užtikrinęs aktorei 7 metų svarbų kontraktą.

Vėliau apie Marilyn ėmė sklisti ne kokie gandai, neva, ji – itin sudėtinga aktorė. Vis dėlto tai buvo ne dėl jos arogantiško elgesio, o dėl to, jog aktorė be galo bijojo scenos, savimi nepasitikėjo, o taip pat buvo perfekcionistė. Taip pat ji kentė nuo nerimo ir nemigos, dėl ko piktnaudžiavo vaistas.

Tikriausiai visi atmeta M. Monroe nuotraukos, kurioje jos suknelė yra pakilusi ir matyti jos apatiniai. Ir nors nuotrauka sužavėjo daugelį, būtent tai buvo paskata, kuri privedė iki jos ir beisbolo žvaigždės Joe DiMaggio skyrybų, mat aktorius buvo be galo pavydus, o pamatęs minėtą nuotrauką – nebeatlaikė.

Marilyn Monroe

Prieš aktorės mirtį jie savo draugystę atnaujino – DiMaggio netgi pasirūpino visomis aktorės laidotuvių išlaidomis ir amžino poilsio atgulimo vieta.

Nenorėdama būti tik sekso simboliu, moteris dažnai riedavosi ir su prodiuserinėmis kompanijomis, kurioms dirbo. Galiausiai ji nusprendė pati įkurti savą kompaniją, Marilyn Monroe Productions. Deja, iš viso to spaudoje buvo tik pasityčiota.

Ir nors pati visuomet svajojo turėti vaikų, niekuomet sau to negalėjo leisti – kęsdama įvairias ligas, moteris patyrė net 4 persileidimus.

O štai kai suiro jos ir Arthuro Millerio santuoka, ji ir toliau buvo priversta su juo dirbti filme „The Misfits“. Negana to, jai teko matyti, kaip buvęs vyras prieš jos akis pradėjo ir kitus, naujus savo santykius. Negana to ji visuomet jautė, kad jos rolė filme kur kas blankesnė, nei aplink vaidinusių vyrų.

REKLAMA

Kai stipriai susirgo sinusitu, ir vėliau patyrė komplikacijas, aktorė nebegalėjo vaidinti, tačiau studija, su kuria ji tuo metu dirbo, bijodama skolų, paskleidė gandus, kad M. Monroe tik apsimeta. 

Negana to, jie padavė aktorė į teismą dėl 633 tūkst. žalos atlyginimo, tačiau raginami M. Monroe kolegos, jie pabaigė filmavimą dar prieš aktorės mirtį.


Rašyti komentarą...
A
ARVYDAS
2020-09-13 23:30:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Simboliai trumpai gyvena - Merilin ne išimtis..
Atsakyti
0

w
whiseafti
2020-09-14 11:19:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi paažinčių svetąinė suąugusiėms, norintiеms sųsiraasti partnerį, norintiems pasimylėti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų